VELYKINĖS STEAM DIRBTUVĖS

  Iš kur kilo Velykų šventė? Kodėl per Velykas marginame kiaušinius? O kaip Velykas švenčia pasaulis?  Edulando mokslininkai kviečia 6–12 m. vaikus į velykinį STEAM dirbtuvių užsiėmimą! Šventines STEAM dirbtuves ves charizmatiški vedėjai, užsiėmimo metu vaikai atliks velyknius eksperimentus, sužinos būdų kaip nusimarginti kiaušinį, susikonstruos velykinę svaidyklę ir dalyvaus taiklumo varžybose, o dirbtuvių užsiėmimą vainikuos interaktyvūs žaidimai ir galvas pasukti priversiantys protmūšio klausimai.

  Užsiėmimo dalyviai:

  • Įlips į laiko traukinį, kelsis 100 m. į praeitį ir pateks į paslaptingąją senovinę Velykų pilį;
  • Atskleisdami Velykų pilies paslaptis, ieškos pilies sode paslėptų Velykinių kiaušinių;
  • Įveiks painias, galvą pasukti ir pajudėti verčiančias Velykų pilies užduotis;
  • Sužinos, kaip Velykos švenčiamos skirtinguose pasaulio valstybėse;
  • STEAM dirbtuvėse atliks paslaptingą Velykų pilies marginimo eksperimentą,  susikonstruos margučių svaidyklę ir dalyvaus taiklumo varžybose;
  • Dalyvaus Velykų protmūšyje.  

  Renginio data: Balandžio 16 d. 11.00-12.00 val.

  Vieta: Chemijos g. 13,  Kaunas

  Trukmė: 60 min.

  20 proc. įsigyto bilieto pajamų skiriamas paramai Ukrainai.

  15 

  *

  Iš kur kilo Velykų šventę? Kodėl per Velykas marginame kiaušinius? O kaip Velykas švenčia pasaulis?  Kviečiame 6–12 m. vaikus pasinerti į Velykines STEAM dirbtuves. Šventines STEAM dirbtuves ves charizmatiški vedėjai, užsiėmimo metu vaikai atliks velyknius eksperimentus, sužinos būdų kaip nusimarginti kiaušinį, susikonstruos velykinę svaidyklę ir dalyvaus taiklumo varžybose, o dirbtuvių užsiėmimą vainikuos interaktyvūs žaidimai ir galvas pasukti priversiantys protmūšio klausimai.

  Kas yra STEAM ugdymas? 

  STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu. Todėl STEAM užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau).

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę