Skirk 1,2%

Įkvėpk vaikus kurti rytojaus pasaulį!

Esame VšĮ ,,Edulandas”, iniciatyvių ir jaunų mokytojų komanda, kuri siekia padėti atrasti vaikų talentus, skatina juos išmėginti kuo daugiau skirting veiklų ir suteikia galimybę užsiimti popamokine veikla. 

Dėkojame visiems Edulando kuriamos bendruomenės nariams pernai skyrusiems 1,2% savo gyventojo pajamų mokesčio. 2021 m. surinktas lėšas skyrėme socialiniam projektui EDULANDO VAIKAI, jūsų paskirta gyventojo pajamų mokesčio suma padėjo mums suorganizuoti nemokamas nuotolines edukacijas daugiau nei 3000 vaikų visoje Lietuvoje.  

Dėkojame už Jūsų gerumą ir galimybę STEAM ugdymui sklisti po Lietuvą, o eksperimentines ir kūrybines veiklas išmėginti atokesnių Lietuvos miestų ir kaimų vaikams, taip pat vaikams iš socialiai jautresnės aplinkos.

1,2% gyventojo pajamų mokesčio dalis Ukrainos vaikų edukacijų priemonėms!

Šiais metais, kviečiame Jus savo 1,2% gyventojo pajamų mokesčio dalį skirti Ukrainos vaikams.

Prie VšĮ ,,Edulando” organizuojamų užsiėmimų Kaune NEMOKAMAI jau prisijungė vaikų iš Ukrainos, tokių vaikų Lietuvos mokyklose tik daugėja. Mūsų mokytojai jau pradėjo organizuoti edukacijas ukrainiečių vaikams, užsiėmimų turinį, veiklas ir pačias edukacijas Edulando kamanda ves ir organizuos savanoriškai, daugkartinės priemonės taip pat organizuojame patys, tačiau mums labai reikia lėšų vienkartinėms eksperimentų ir kūrybinių dirbtuvių priemonėms ir medžiagoms įsigyti, tad Jūsų skirta 1,2% gyventojų pajamų mokesčio dalis būtų panaudota ukrainiečių vaikų edukacijoms, reikalingoms vienkartinėms  priemonėms įsigyti.

Nusprendę skirti iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio VšĮ „Edulandas“ iki š. m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti ir pateikti FR0512 formos prašymą.

1,2% GPM paramos skyrimui reikalingą FR0512 formą galite pildyti elektroniniu būdu, Jums reikės apsilankyti ir prisiregistruoti EDS (Elektroninės deklaravimo sistemos puslapyje).

Primename VšĮ „Edulando“ duomenis:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (įmonės kodas): 304840229
Paramos gavėjas: VšĮ „Edulandas“
Prašymas Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktas elektroniniu būdu (per naudojimo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt


Prašymo formas FR0512  turite pateikti ne vėliau, kaip iki š.m. gegužės 1 dienos.  

Dėkojame už Jūsų paramą!

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę