MAŽYLIŲ LABORATORIJA - Edulandas

MAŽYLIŲ LABORATORIJA

 • Nuo Rugsėjo mėn.!

Manote, kad laboratorijos skirtos tik suaugusiems? Griauname mitus, sulaukę didelio kiekio tėvelių užklausų apie užsiėmimus mažiesiems, skelbiame džiugią žinią – kviečiame pačius mažiausius 3–6 m. metų vaikus į Mažylių laboratoriją! 

Į šiuos, mažyliams skirtus užsiėmimus, sudėjome visą 5 metų STEAM ugdymo patirtį, kruopščiai tobulinome patyriminio STEAM ugdymo metodiką, o dabar mažųjų laukiame specialiai jiems parengtoje STEAM programoje. 

Kas vaikų laukia Mažylių laboratorijoje?

 • Kiekvieno užsiėmimo pradžioje nusikelsime į pasakų karalystę. Būtent pasakose slepiasi visi vaikų troškimai, o pasakos veiksme dalyvausime kartu su vaikais: kaskart istorija vaikus nukels į paslaptingąją Edulando salą, kur daug burtininkų, drakonų, paslaptingų sodų ir neatrastų mokslininkų laboratorijų. Pasaka užsiėmimuose tampa priemone, padedančia skatinti vaikų vaizduotę, sudominti juos pamokėlės medžiaga, o kartu būdu, padedančiu tyrinėti ir pažinti aplinką ir jos reiškinius.
 • Mažyliai pasiners į magišką eksperimentų pasaulį: užsiėmimuose mažieji tyrinės skirtingas medžiagas, lies tekstūras, žais su spalvomis ir patys atliks eksperimentus su saugiomis ir nepavojingomis priemonėmis.
 • Užsiėmimuose vaikai taps mažaisiais atradėjais, įsitrauks į kūrybines dirbtuves, kuriuose naudodami įvairias priemones su vaikais statysime inžinerinius statinius, skatinsime vaikų kūrybiškumą, smulkiosios motorikos ir koncentracijos įgūdžius;
 • Su mažyliais valdysime ir statysime pirmuosius robotukus, dalyvausime žaidimų rungtyse, o susikurtas žaidimų draugas padės mažyliams kūrybiškai spręsti pirmąsias kylančias kasdienes problemas.
 • Mokysimės, žaisime ir kartu atliksime smagias matematines užduotis, susipažinsime su skaičiais, formomis, figūromis, kiekiais.
 • Užsiėmimų veiklas nukreiptos į tarpdisciplininį STEAM ugdymą, skirtą smalsiems, tyrinėti, atrasti ir pažinti trokštantiems vaikams. Visos užsiėmimų veiklos yra nukreiptos į sensoriką ir patyrimines veiklas, kai mažyliai gali patys liesti, išbandyti, stebėti ir aiškintis, kas vyksta.
 • Vieno užsiėmimo trukmė: 60 min., užsiėmimuose mažyliai pirmuosius kartus gali dalyvauti kartu su vienu iš tėvelių. Vėliau užsiėmimuose mažyliai dalyvauja be tėvelių. 

Naujos MAŽYLIŲ LABORATORIJOS grupės prasideda nuo rugsėjo mėn. Apie užsiėmimų pradžią informuosime atskiru el. laišku.

20 55 

Išvalyti
*

Kontaktai pasiteirauti +37037216137 arba [email protected] 

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę