STEAM būrelis

Ar Jūsų vaikas pasiruošė nuotykių, mokslo, atradimų, savęs ir pasaulio pažinimo kelionei?

VšĮ ,,Edulandas” pradeda jau 6 STEAM būrelių sezoną ir kviečia 6-11 m. vaikus pasinerti į mokslo, tehcnologijų, inžinerijos, kūrybos ir matematikos pasaulį vaiko mokykloje, Edulando būstinėje ar Hello parke!

Kas vaikų laukia STEAM būrelyje?

 • Lietuvoje viena stipriausių neformalaus švietimo STEAM programa ir unikalus Edulando turinio komandos sukurtas STEAM ugdymo turinys.
 • Moksliniai eksperimentai, tyrinėjimai, hipotezės ir atradimai.
 • Pažintis su mokslo, pasaulio pažinimo, atradimų, kūrybos, matematikos, technologijų, inžinerijos, istorijos, kultūros, savęs ir kitų pažinimo temomis, atraktyvios istorijos, diskusijos, interaktyvūs žaidimai ir pažangiausi edukaciniai mokymo metodai.
 • Inžinerinės ir kūrybinės STEAM dirbtuvės, kurių metu vaikai išsiaiškins pasaulį supančius dėsnius, išmoks iš paprastų, aplinkoje aptinkamų priemonių susikurti judančius žaislus ir statinius.
 • Įsitrauks į protmūšių, viktorinų, individualios strategijos, organizavimo ir bendradarbiavimo žaidimus ir užduotis.
 • Mokinių laukia robotikos, algoritmavimo, matematikos ir programavimo užsiėmimai.
 • STEAM rungtys ir varžybos.

Būrelis vyksta vieną kartą per savaitę, 90 min.


Norėdami pretenduoti į NVŠ krepšelio kompensaciją po būrelio registracijos užpildykite NVŠ formą: ttps://bit.ly/3YtVjkN

 

STEAM ugdymas – yra tarpdalykinė integruota penkių mokomųjų dalykų Gamtos mokslų (angl. Science), Technologijų (angl. Technology), Inžinerijos (angl. Engineering), Kūrybos angl. Art) ir Matematikos (anlg. Math) programa, orientuota į XXI a. ateities komptencijas. Programos tikslas, abjungiant skirtingas disciplinas, parodyti mokiniams, kaip jos sąveikauja tarpusavyje. STEAM būrelio užsiėmimuose skatiname vaikus teorines žinias įsisavinti patyriminiu būdu per praktiką, būrelyje kviečiame vaikus kelti klausimus, hipotezes, analizuoti ir tyrinėti mus supančią aplinką. Užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimu grįstą mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti kur kas paprasčiau). Remdamiesi STEAM principais, ugdome vaikus tapti atsakingais rytojaus kūrėjais, vietoje vartotojiškumo pasirenkančius kurti, suprasti ir spręsti ateityje lauksiančius iššūkius.

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę