Edulando dienos stovykla „NERK Į NUOTYKIUS”

 • Edulando būstinė

Kviečiame 6 – 11 metų vaikus į Edulando dienos stovyklą “Nerk į nuotykius”!

Dienos stovyklos „Nerk į nuotykius“  programa – tai penkios dienos, per kurias vaikai dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse, žais judriuosius bei komandos formavimo žaidimus, rungsis orientacinėse meninėse varžybose po Kauno senamiestį, atrasdami netikėtas jo vietas, leisis į žygius po Kauno miesto parkus. Vaikų laukia kelionė traukiniu į Perlinių Danielių ūkį, kuriame susipažinsime su šiais draugiškais gyvūnais, taip pat keliausime į VI forto muziejų, susipažinti su jų ekspozicija. Stovyklautojai stovyklos metu taip pat eksperimentuos, konstruos LEGO. Laukia kulinarinė diena, kurioje vaikai, mėgstantys gaminti, galės atskleisti savo talentus. Programoje taip pat įtraukti komandiniai žaidimai, interaktyvūs protmūšiai, katapultų turnyrai.

Edulando dienos stovyklos kaina – 199 Eur.

Registruojantis mokamas rezervacijos mokestis arba sumokama pilna stovyklos kaina.

Rezervacijos mokestis įskaičiuojamas į stovyklos kainą. Likusi suma sumokama iki stovyklos pradžios likus ne mažiau nei 10 dienų.
Rezervacijos mokestis nėra grąžinamas ir jis laikomas minimalių nuostolių Pirkėjui atlyginimu. Pirkėjui atsisakius dalyvauti stovykloje, sumokėtą rezervacijos mokestį galima panaudoti kitoms mūsų veikloms užsisakyti, per 6 mėn. nuo atšaukimo dienos.

Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, kvalifikuoti stovyklos vadovai, priemonės, trijų kartų per dieną maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai), išvykos, vaikų draudimas, stovyklos uždarymo šventė su diplomų įteikimais.

Stovyklų metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūsų vaikai gali būti matomi stovyklų nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu: [email protected] arba tel. nr. +370 618 07455;

+370 650 13 028

199 

*
 

Stovyklos pamainos:

 • birželio 25 – 28 d. d. (keturios dienos);
 • liepos 8 – 12 d. d.;
 • liepos 22 – 26 d. d.;
 • rugpjūčio 5 – 9 d. d.

Vieta:

Edulando būstinė, adresu Chemijos g. 13, Kaunas

PRELIMINARI EDULANDO DIENOS STOVYKLOS “NERK Į NUOTYKIUS” PROGRAMA

8:00 – 8:30 – stovyklautojų atvykimas

8:30 – 9:00 – susipažinimas / komandiniai žaidimai / lego žaidimai

9:00 – 9:30 – pusryčiai

9:30 – 13:30 – orientaciniai žaidimai / stovyklos vėliavos gamyba / maišelio dekoras / talentų šou / išvyka į Ąžuolyno parką, Perlinių Danielių ūkį, VI fortą / orientaciniai žaidimai Kauno senamiestyje

13:30 – 14:00 – pietūs (Edulando būstinėje arba gamtoje)

14:00 – 16:00 – išvyka į Ąžuolyno biblioteką / STEAM eksperimentai / judrieji žaidimai

16:00 – 16:15 – pavakariai

16:15 – 17:00 – dienos aptarimas / edukacinių filmukų peržiūra / judrieji žaidimai; tėvelių atvykimas

*Programa gali kisti dėl oro sąlygų.

Maitinimas:

Kasdien pasirūpinsime subalansuota mityba. Stovyklautojai gaus karštus pietus (sriubą, pagrindinį patiekalą ir užkandžius). Per pusryčius ir pavakarius vaikus lepinsime sveikais produktais: vaisiais, daržovėmis, jogurtais ir kt. Maitinimas sudarytas remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos normomis ir rekomendacijomis vaikų mitybai. 

Tėvų / globėjų įsipareigojimai:

 1. Atlyginti Organizatoriui nuostolius, jei jų vaikas stovyklos metu savo veiksmais padarytų žalos Organizatoriui, stovyklos metu naudojamam turtui. 
 2. Pasiimti vaiką iš stovyklos, jeigu vaikas piktybiškai nesilaiko stovyklos taisyklių arba turi susirgimų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudėjimas, pasunkėjęs kvėpavimas ir kt.). 
 3. Vaikus į stovyklą atvesti kasdien nuo 8:00 iki  8.30 val. Ir pasiimti iki 17.00 val. Norint atvesti ar pasiimti stovyklautoją kitu laiku, tėvai (globėjai) privalo informuoti Organizatorius likus 12 val. iki užsiėmimo pradžios, tokiu atveju  taikomas papildomas mokestis. 
 4. Jei vaikas dėl susidariusių aplinkybių negalės dalyvauti stovykloje, apie tai nedelsiant turite informuoti Organizatorius. 
 5. Privaloma raštu informuoti Organizatorius apie stovyklautojo savarankišką grįžimą namo. 
 6. Vaikui turint specifinių poreikių (sveikatos, kalbos, bendravimo ar pan.), būtina informuoti registracijos anketoje.
 7. Pavėlavus pasiimti vaiką 15 min. bus taikomas papildomas 5 eurų mokestis už kiekvieną 15 min.

Nuolaidos:

10 % nuolaida taikoma antram ir sekantiems vaikams. Jei į stovyklą du ir daugiau vaikų registruojate tuo pačiu metu, nuolaida prisitaiko automatiškai, jei antrą vaiką registruojate atskirai, parašykite mums el. paštu [email protected] ir atsiųsime Jums nuolaidos kodą.

10 % nuolaida vaikams, kurie 2022-2023 m. arba 2023-2024 m.m. lankė Edulando organizuojamus užsiėmimus: STEAM būrelį arba Mažylių laboratoriją.

NUOLAIDOS TARPUSAVYJE NESUMUOJAMOS.

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę