INOVATYVAUS ŠVIETIMO PLATFORMA

Mes vienijame technologijų, sporto ir saviraiškos mokymo specialistus, iniciatyvas ir mokymo įstaigas. Čia Jūsų vaikai gali išmėginti dienos stovyklas ir būrelius.

Inovatyvaus švietimo platformoje, per žaidybinį ir patyriminį ugdymą vaikai yra skatinami ataskymų ieškoti atraktyvių ir kūrybingų užsiėmimų metu. Ši erdvė yra skirta ne tik vaikams, bet ir Jų tėvams, mokytojams, bei kitiems neformalaus ugdymo tiekėjams, kurių siekis išlaisvinti vaikų fantaziją ir kūrybiškumą ir keisti požiūrį į švietimą.

STEAM UGDYMAS

Tai – integralus gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos ugdymas. STEAM ugdyme akcentuojama tarpdisciplininė prieiga, ją racionaliai derinant su atskirų mokomųjų dalykų ypatumais ir praktišku pritaikymu, siekiant ugdyti sąmoningą ir kūrybišką asmenybę, siekiant nuolat tobulėti, gebančią sieti teoriją su praktika, o savo mokymosi rezultatus nukreipti pasaulio darnaus vystimosi ir pažangos užtikrinimui.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

  • Ši neformalaus ugdymo erdvė Jūsų vaikams suteikia galimybę išbandyti skirtingas veiklas ir iš jų išsirinkti įdomiausius užsiėmimus, bei atrasti savo TALENTUS!
  • Jūs būsite informuotas ką Jūsų vaikai veikė būrelio metu, gausite vieną bendrą sąskaitą už visus lankomus užsiėmimus.
  • NVŠ programos rėmimas.

NAUDA VAIKUI

Jūsų vaikai turi unikalią galimybę išbandyti Edulando platformos siūlomus būrelius, dienos stovyklas ir kitas paslaugas, atrasti sau mėgstamas veiklas.

Vaikai, naudodamiesi inovatyvia įranga, per žaidimus ir kitus užsiėmimus mokosi, kuria, bando, praktikoje pritaiko išmoktas žinias, mokosi dirbti komandoje ir kantriai siekti bendro tikslo.

NAUDA ĮMONĖMS

Edulandas organizuoja komandos formavimo mokymus, šeimų šventes ir edukacinius užsiėmimus.

NAUDA MOKYKLOMS

Mes vedame STEAM edukacinius užsiėmimus mokiniams ir mokymus mokytojams.

Edukacinės programos

mūsų partneriai

Naujienos

   REKVIZITAI IR KONTAKTAI

   VŠĮ „Edulandas“


   Įmonės kodas:   304840229

   Adresas:   Chemijos g. 13, LT-51327 Kaunas
   Sąsk. nr.:   LT407044060008224299  
   AB SEB Bankas