Užduotys vaikams

Popieriniai konstruktoriai ir kelionė į Dinozaurų erą

Kai norisi paįvairinti LEGO konstruktorius ir ieškote būdų, kaip paskatinti vaikų kūrybiškumą, kviečiame susikurti nesudėtingus ir paprasčiausių priemonių reikalaujančius popierinius konstruktorius. Nustebsite, kiek galima sukurti iš popieriaus lapo (galite naudoti ir spalvotą), žirklių ir flomasterių. 

Konstruktoriaus trafaretus galite parsisiųsti čia: Konstruktorius

Na, o mes siūlome ne tik skatinti vaikų kūrybiškumą, bet taip pat lavinti ir vaizduotę. O jei ją sujungtume ir su moksliniais faktais? EDULANDO STEAM BŪRELYJE šiuos konstruktorius išmėginome su vaikais nusikeldami į priešistorinę dinozaurų erą, čia aiškinomės apie pirmąsias gyvybės formas ir jų atsiradimą. 

O jūs ar žinojote, kada prasidėjo Jūros periodas?

Dinozaurų era prasidėjo tada, kai visi sausumos žemynai dar buvo susijungę į vieną ,,super“ žemyną – Pangėją, o pirmosios gyvybės formos iš vandens kėlėsi į sausumą. Plaukiojančioms gyvybės formoms, primenančiomis žuvis, išsilaipinus į sausumą atsirado pirmieji dinozaurai ropliai, vėliau jie vystėsi, kol tapo didžiaisiais Žemės planetos milžinais. 

O kaip manote, kas buvo didžiausias skraidantis dinozauras?

Dinozaurai buvo tikriausi paukščių protėviai, O vienas didžiausių skraidančių dinozaurų buvo – pterozauras, kurio sparnų ilgis siekė net 12 m. 

Naudodamiesi popieriniais konstruktoriais pamėginkite tokį skraiduolį pasistatyti patys.

Edulando parengtą instrukciją rasite čia: PTEROZAURAS

 

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę