Edulando dienos stovykla „PATIRK VASARĄ”

 • Edulando būstinė

Kviečiame 6 – 11 metų vaikus į Edulando dienos stovyklą “Patirk vasarą”!

Penkių dienų nuotykyje vaikai ne tik eksperimentuos, žais judruosius žaidimus, lavins socialinius įgūdžius, bet ir formuos komandiniui darbui svarbius gebėjimus, keliaus į Perlinių Danielių ūkį, Panemunės šilą, Draugystės parką, Forum Cinemas kino teatrą bei VI fortą, kuriame galės ekspozicijas ne tik išvysti, bet kai kurias iš jų išbandyti.

Edulando dienos stovyklos kaina – 199 Eur.

Registruojantis mokamas rezervacijos mokestis arba sumokama pilna stovyklos kaina.

Rezervacijos mokestis įskaičiuojamas į stovyklos kainą. Likusi suma sumokama iki stovyklos pradžios likus ne mažiau nei 10 dienų.
Rezervacijos mokestis nėra grąžinamas ir jis laikomas minimalių nuostolių Pirkėjui atlyginimu. Pirkėjui atsisakius dalyvauti stovykloje, sumokėtą rezervacijos mokestį galima panaudoti kitoms mūsų veikloms užsisakyti, per 6 mėn. nuo atšaukimo dienos.

Į stovyklos kainą įeina: stovyklos programa, kvalifikuoti stovyklos vadovai, priemonės, trijų kartų per dieną maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai), išvykos, vaikų draudimas, stovyklos uždarymo šventė su diplomų įteikimais.

Stovyklų metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl jūsų vaikai gali būti matomi stovyklų nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu: [email protected] arba tel. nr. +370 618 07455;

+370 650 13 028

199 

*

Stovyklos pamaina:

 • liepos 1 – 5 d. d.;

Vieta:

Edulando būstinė, adresu Chemijos g. 13, Kaunas

PRELIMINARI EDULANDO DIENOS STOVYKLOS “PATIRK VASARĄ” PROGRAMA

8:00 – 8:30 – stovyklautojų atvykimas

8:30 – 9:00 – pusryčiai

9:00 – 12:00 – stovyklos vėliavos, draugystės apyrankės gamyba / maišelių dekoras / išvykos į Forum Cinemas kino teatrą, Panemunės šilą, VI fortą / kelionė traukiniu į Perlinių Danielių ūkį / STEAM eksperimentai 

12:00 – 12:30 – pietūs (Edulando būstinėje arba gamtoje)

12:30 – 16:00 – estafetės / judrieji žaidimai / kelionė į Draugystės parką / viešnagės pratęsimas Perlinių Danielių ūkyje, Panemunės šile / STEAM eksperimentai

16:00 – 16:30 – pavakariai

16:30 – 17:00 – dienos aptarimas / edukacinių filmukų peržiūra / žaidimai; tėvelių atvykimas

*Programa gali kisti dėl oro sąlygų.

Maitinimas:

Kasdien pasirūpinsime subalansuota mityba. Stovyklautojai gaus karštus pietus (sriubą, pagrindinį patiekalą ir užkandžius). Per pusryčius ir pavakarius vaikus lepinsime sveikais produktais: vaisiais, daržovėmis, jogurtais ir kt. Maitinimas sudarytas remiantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos visuomenės sveikatos normomis ir rekomendacijomis vaikų mitybai. 

Tėvų / globėjų įsipareigojimai:

 1. Atlyginti Organizatoriui nuostolius, jei jų vaikas stovyklos metu savo veiksmais padarytų žalos Organizatoriui, stovyklos metu naudojamam turtui. 
 2. Pasiimti vaiką iš stovyklos, jeigu vaikas piktybiškai nesilaiko stovyklos taisyklių arba turi susirgimų požymių (pvz.: karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudėjimas, pasunkėjęs kvėpavimas ir kt.). 
 3. Vaikus į stovyklą atvesti kasdien nuo 8:00 iki  8.30 val. Ir pasiimti iki 17.00 val. Norint atvesti ar pasiimti stovyklautoją kitu laiku, tėvai (globėjai) privalo informuoti Organizatorius likus 12 val. iki užsiėmimo pradžios, tokiu atveju  taikomas papildomas mokestis. 
 4. Jei vaikas dėl susidariusių aplinkybių negalės dalyvauti stovykloje, apie tai nedelsiant turite informuoti Organizatorius. 
 5. Privaloma raštu informuoti Organizatorius apie stovyklautojo savarankišką grįžimą namo. 
 6. Vaikui turint specifinių poreikių (sveikatos, kalbos, bendravimo ar pan.), būtina informuoti registracijos anketoje.
 7. Pavėlavus pasiimti vaiką 15 min. bus taikomas papildomas 5 eurų mokestis už kiekvieną 15 min.

Nuolaidos:

10 % nuolaida taikoma antram ir sekantiems vaikams. Jei į stovyklą du ir daugiau vaikų registruojate tuo pačiu metu, nuolaida prisitaiko automatiškai, jei antrą vaiką registruojate atskirai, parašykite mums el. paštu [email protected] ir atsiųsime Jums nuolaidos kodą.

10 % nuolaida vaikams, kurie 2022-2023 m. arba 2023-2024 m.m. lankė Edulando organizuojamus užsiėmimus: STEAM būrelį arba Mažylių laboratoriją.

NUOLAIDOS TARPUSAVYJE NESUMUOJAMOS.

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę