Renginiai

Atviros Kauno m. ir Kauno r. Pradedančiųjų Savigynos ir kovos menų varžybos: “Pirma kova”

Kaip sujungti sportą, protą, discipliną ir garbingą kovą į vieną? 

Ketverius metus VšĮ ,,Edulandas“ dalyvavo Sporto ir paramos fondo finansuojamame projekte ,,Kompleksinis vaikų fizinio aktyvumo didinimas Kauno mieste“, projekto metu nemokamai organizavome sporto užsiėmimus 6–10 m. vaikams. Kvietėme vaikus į judriųjų žaidimų, fechtavimo ir savigynos ir kovos menų užsiėmimus. Per šį laiką sporto užsiėmimus išbandė daugiau nei 1000 vaikų, o prie vaikų fizinio aktyvumo ugdymo prisidėjo aštuoni treneriai. Iki sporto projekto pabaigos liko vos kelios savaitės, užsiėmimų finansavimas baigiasi gruodžio 31 d., tačiau likus paskutinėms savaitėms iki sporto projekto pabaigos, norime pakviesti vaikų išugdytus įgūdžius įprasminti Savigynos ir Kovos menų būrelio baigiamajame renginyje.

Kartu su mūsų treneriais kviečiame rytojaus kūrėjus į VšĮ ,,Edulando“ organizuojamas ir Sporto ir paramos fondo finansuojamas Atviras Kauno miesto ir Kauno raj. pradedančiųjų Savigynos ir kovos menų varžybas: ,,Pirma Kova“. 

Renginys vyks Jau šį šeštadienį, gruodžio 17 d. nuo 11 iki 15 val.Kauno Palemono progimnazijoje, Marių g. 37, Kaunas, Sporto salėje.

Šiuo renginiu Edulando komanda kartu su treneriais nori padėkoti visiems judesio virusu užsikrėtusiems vaikams ir jų tėveliams, mažuosius pakviesti susipažinti su kitais, sporto užsiėmimus lankančiais vaikais, o savo jėgas išbandyti Dziudo sporto šakos rungtyse. 

Renginio metu:

  • kartu su treneriais skatinsime vaikus aktyviai judėti ir tęsti Savigynos ir kovos menų būreliuose išmoktos dziudosporto šakos įgūdžius;
  • mokysimės į kovą žvelgti garbingai ir kilniai;
  • kelsime vaikų sporto meistriškumą;
  • rengininio dalyvių laukia prizai, apdovanojimai ir medaliai;
  • belaukiant varžybų ar po jų, kai nerimas bus nuslūgęs, renginio dalyviai galės išmėginti įtraukiančius STEAM eksperimentus, sužinoti, kaip pasigaminti dirbtinio sniego ir kaip susikurti sniego besmegenių katapultą. 
  • Renginys NEMOKAMAS ir bendrai finansuojamas VšĮ ,,Edulando“ ir Sporto paramos fondo lėšomis.

Sporto projekto finansavimas baigiasi, tačiau sporto veiklos ir toliau bus organizuojamos, renginio metu tėveliai galės susipažinti su Dziudo sporto šakos treneriais, ir tolimesne sporto būrelių organizavimo tvarka, daugiau apie dziudo būrelius galite sužinoti čia: https://edulandas.lt/p/dziudo-treniruotes/

Norintieji dalyvauti baigiamajame Sporto projekto renginyje ,,Atviros Kauno miesto ir Kauno raj. Pradedančiųjų Savigynos ir kovos menų varžybos: ,,Pirma Kova“ iki gruodžio 15 d. privaloma užpildyti šią registracijos anketą: https://bit.ly/dziudo-varzybos

VšĮ ,,Edulando” organizuojamų Atvirų Kauno miesto ir Kauno raj. Pradedančiųjų Savigynos ir kovos menų važybų: ,,Pirma Kova” nuostatai

1. Tikslas ir uždaviniai:

1.1. Skatinti 6-10 m. vaikus aktyviai judėti ir užsiimti dziudo sporto šaka;

1.2. Ugdyti garbingos kovos ir kilnaus elgesio nuostatas;

1.3. Kelti sportinį mokinių meistriškumą.

2. Varžybų vykdymo vieta ir data:

2.1. Varžybos vykdomos 2022 m. Gruodžio mėn. 17 dieną. 

2.2 Varžybos vyks adresu: Kauno Palemono gimnazijoje, Marių g. 37, Kaunas, Sporto salė.

2.3. Varžybų pradžia: 11 val., dalyviai renkasi 10.30 val.

3. Svorio kategorijos

3.1. Varžybose svėrimo nebus, treneriai prieš varžybų dieną susveria vaikus salėse ir susidėlioja protokolus iš vakaro. Kitų klubų treneriai sąrašus su sportininko V_P, Gimimo metais, svoriu atsiunčia iki gruodžio 15 d. el. paštu [email protected].

3.2. Dalyvių grupės ir svorio kategorijos:

3.2.1. A grupė (juostelės traukimas), gimimo data 2016 m. ir jaunesni – svorio kategirjos suskirstomos pagal sportininkų svorį (po 4) juostelės ištraukimas.

3.2.2. B grupė (varžybos pagal dziudo taisykles, pradedantieji), gimimo data 2014–2015 m., svorio kategorijos: 20 kg, 23 kg, 26 kg, 29 kg, 32 kg, 35 kg, 38 kg.

3.2.3. C grupė (varžybos pagal dziudo taisykles, pažengę), gimimo data 2012–2013 m., berniukų: 27 kg, 30 kg, 34 kg, 38 kg, 42 kg, 46 kg.

3.2.4. C grupė (varžybos pagal dziudo taisykles, pažengę), gimimo data 2012–2013 m., mergaičių: 32 kg; 36 kg.

4. Apdovanojimai

4.1. Kiekvienos svorio kategorijos nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, diplomais, medaliais ir VšĮ ,,Edulandas” įsteigtais prizais. Prizininkai – diplomais ir medaliais.

5. Organizavimas ir vadovavimas

5.1. Varžybas organizuoja ir joms vadovauja VšĮ ,,Edulandas”.

5.2. Varžybas vykdys patyrę teisėjai, turintys tarptautinių varžybų patirties ir išlaikytą A kategorijos teisėjavimo egzaminą.

5.3. Varžybos vykdomos ir nugalėtojai nustatomi vadovaujantis veikiančiomis dziudo varžybų taisyklėmis.

6. Priėmimo sąlygos 

6.1. Išlaidos, susijusios su dalyvavimu varžybose, bendrai finansuojamos VšĮ ,,Edulando” ir Sporto ir paramos fondo lėšomis, pagal projektą ,,Kompleksinis vaikų fizinio aktyvumo didinimas Kauno mieste”.

6.2. Varžybų metu rengėjai neatsako už patirtas traumas.

7. Sveikato pažymos

7.1. Dalyviams rekomenduojame turėti galiojančios sveikatos pažymas. 

7.2. Rekomenduojama dalyviams turėti sveikatos draudimą.

8. Registracija

8.1. Dalyvių registracija vykdoma per VšĮ ,,Edulandas” interneto puslapį: https://bit.ly/dziudo-varzybos. Dalyvių registracija priimama iki gruodžio 15 d.  

8.2. Ne VšĮ ,,Edulando” savigynos ir kovos menų bei dziudo klubų registracija vyksta, dalyvių registraciją suderinus su renginio koordinatoriumi Donato Saboniu, tel. nr. 861947902, el. p. [email protected]

Informacija pasiteirauti:

Renginio koordinatorius ir Savigynos kovos menų treneris Donatas Sabonis, tel. nr. 861947902, tel. Nr. [email protected]

Savigynos ir kovos menų treneris Augustas Krunglevičius, tel. nr. 862478475, el. p. [email protected]

Iki pasimatymo Sporto renginyje!

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę