Renginiai

PROTMŪŠIS: DĖMESIO! Kryptis: SEULAS

Ar ir Tave spėjo užvaldyti Pietų Korėjos banga? Domiesi anime, K-dramomis, lauki naujausių korėjiečių komiksų ir mintinai žinai visus K-pop klipus?
Pietų Korėjos renginiai sugrįžta!

Ar jau pasiruošei savo kelionei į Rytų Aziją? Galėtum išvardinti visus BTS grupės narius, svarstai, kaip turėjo atrodyti tikrasis tradicinis Pietų Korėjos žaidimas Squid game? Ieškai atsakymų, kodėl taip sparčiai išpopuliarėjo Hallyu Korėjos kultūros, muzikos ir dramos banga, o gal svajoji aplankyti Karaliaus Sejongo žemę – Pietų Korėjoje?

VšĮ ,,Edulandas” kartu su korėjiečių kalbos ir kultūros kursų lektore Akvile Mačinskaite kviečia tave į Rytų Azijos kultūra persipynusį interaktyvų protmūšį.

Burk savo draugų komandą, ruoškis patikrinti žinias apie žaibiškai visame pasaulyje plintančią Pietų Korėjos bangą ir išmėgink savo jėgas renginyje. Protmūšio dalyvių laukia įtraukiančios užduotys, pažintis su Pietų Korėjos kalba ir kultūra, senovės korėjiečių Hanguel rašto atsiradimo istorija, pažintis su populiariausiais kompiuteriniais e-sporto ir tradiciniais korėjiečių žaidimais, Ddakji lankstinių dirbtuvės ir muzikininė akistata su priešininkų komandomis.

Kada? Lapkričio 3 d., ketvirtadienį, 17 val.

Kur? Edulando būstinėje, Chemijos g. 13, Kaune

Kam? 12-19 m. moksleiviams ir visiems, besidomintiems Pietų Korėjos kultūra

Renginys Nemokamas

REGISTRACIJA Į RENGINĮ: https://bit.ly/3KClA8a

 

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę