Renginiai

EDULANDO šeimų žygis- registracija jau uždaryta

Miestas gamtoje ar gamta mieste?

Ar esate skaitę knygą ,,Tiltas į Terabitiją”, apie magišką mišką, vedantį į vaizduotės pasaulį? VšĮ ,,Edulandas” birželio 11 d. kviečia šeimas kartu keliauti į stebuklais persipynusį ir kelią į vaizduotę tiesiantį Panemunės šilą. Baikime mokslo metus ir pasitikime vasarą, ne tik aktyviai leisdami laiką su šeima, bet ir įmindami miško paslaptis ,,Edulando šeimų žygyje”!

Edulando šeimų žygyje dalyvių laukia:

  • 3,5 km žygio trasa;
  • Žygio punktuose laukiančios Kovos ir savigynos menų treniruotės;
  • Fechtavimosi užduotys;
  • Judriųjų žaidimų estafetės;
  • Žygio trasoje paslėptos užduotys;
  • Starto ir Finišo stotelėse laukiančios STEAM veiklos: eksperimentų laboratorija, inžinerinės dirbtuvės, pasirodantys norus pildančio Džino garai, muilo burbulų inkubatorius, loterijos ir prizai.

KADA? 2022 m. birželio 11 d., 10-16 val.

KUR? Starto ir finišo zona – Kauno Panemunės šilas, A. Smetonos al. 4

KAM? Šeimoms, žygio trasa pritaikyta ir šeimoms su vežimėliais

RENGINYS NEMOKAMAS, registracija uždaryta, vietų nebėra.


APIE ŽYGĮ

Žygio trasą parengėme drauge su savo draugais: didžiausiu žygių organizatoriumi Baltijos šalyse – Trenkturu. Viso renginio metu kviesime šeimas pasinerti ne tik į Panemunės miško magiją, atskleisti parko atsiradimo istoriją, bet drauge  renginio dalyviai žygio metu įsitrauks į aktyvias veiklas ir pramogas: įtraukiančias Edulando užduotis, fechtavimosi, kovos ir savigynos menų, judriųjų estafečių ir žaidimų užduotis, o pabaigoje išmėginti savo jėgas eksperimentų laboratorijoje ir kūrybinėse STEAM dirbtuvėse.

Žaidėjai galės pradėti savo nuotykį atvykę į starto vietą jiems pageidautinu laiku, o žygio žemėlapį į savo nurodytą el. paštą gaus likus vienai valandai iki starto laiko pradžios. 


Žaidimo pradžia – startuoti galite Jums patogiu laiku nuo 10:00 iki 14:00 val.

Visų dalyvių starto ir finišo zonoje laukia startinis paketas: žemėlapis, užduočių lapai, mūsų draugų Druskininkų Rasa kalciu ir mineralais praturtintas vanduo Rasa Kids, o įveikus žygį diplomai ir STEAM kūrybinės užduotys.

Dalyvių, geriausių įveikusių žygio užduotis, laukia specialios dovanos, o trys pirmosios vietos gaus specialius Edulando įsteigtus prizus.


Renginio organizatorius: VšĮ ,,Edulandas”

Renginio remėjas: Sporto ir Paramos fondas, finansuojantis VšĮ ,,Edulandas” projektą ,,Kompleksinis vaikų fizinio aktyvumo didinimas Kauno mieste”

Renginio draugai: Trenkturas  ir Druskininkų Rasa

Registracija uždaryta, vietų nebėra.

 

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę