Edukacija ,,MOKSLO MAGIJA” - Edulandas

Edukacija ,,MOKSLO MAGIJA”

  Ar įsivaizduojate magišką mokslininkų šou programą savo dienos stovykloje? VšĮ ,,Edulando” komanda pristato įkvepiančią, atradimais grįstą ir emocijų kupiną edukacinę programą – ,,Mokslo Magija”. 

  Ar kada svajojote iškviesti džino garų kamuolį? Pagauti skriejantį norą? Vienu metu nusikelti į Safario džiungles ir mokslininko laboratoriją? O ar kada ketinote sukurti tamsoje švytintį šlykštuką? 

  Kviečiame edukacijos dalyvius nusikelti į paslaptingą mokslininkų laboratoriją, kur vaikų laukia mokslininko personažas, įtraukiantys žaidimai, dramblio dantų pastos eksperimentas, glitėsio gamybos dirbtuvės ir magiškai pasirodantis džino eksperimentas. 

  Ar jau pasiruošėt keisčiausiam mokslininko nuotykiui? 

  Susisiekite su mumis dėl norimos edukacijos datos ir keliaukime į mokslininkų laboratoriją kartu!

  Kauno mieste ir rajone į edukaciją atvykstame, jei grupėje susidarė daugiau nei 15 vaikų. Į kitus miestus vykstame jei dalyvių yra daugiau nei 30.

  Edukacijų grupės gali atvykti ir pas mus, į Edulando būstinę, Chemijos g. 13, Kaune. Atvykstant į edukacija Edulande, minimalus dalyvių skaičius yra 10 vaikų.  

  [email protected] arba tel. nr. +370 618 07455 

  Kas yra STEAM ugdymas? 

  STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu. Todėl STEAM užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau). 

  Kontaktai pasiteiravimui: [email protected]  arba tel. +370 618 07455 ; +370 650 13028

   

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę