6 DIENŲ STEAM STOVYKLA SU NAKVYNE: MIŠKO DVASIŲ PASLAPTIS

Kviečiame visus 8–12 m. jaunuosius tyrinėtojus išsiaiškinti Edulando MIŠKO DVASIŲ PASLAPTIS ir tapti genties žiniuoniais. Stovykloje vaikai nusikels į Dzūkijos paslaptimi apipintą vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos kaimų – Marcinkonis, mitais apipintas jo miškų teritorijas ir paslaptingąjį Čepkelių raistą. Stovyklautojai išmėgins savo jėgas maišydami stebuklingus eleksyrus, o komandinius įgūdžius ugdys ieškodami savo genties totemo. Dėl tikro žiniuonio vardo kovos protmūšiuose ir narplios miško mįsles.

Stovykloje, pasitelkę STEAM metodiką, leisime vaikams pasijusti tikrais genties išminčiais, o popietes praleisime dalyvaudami judriuosiuose genčių žaidimuose. Kartu su genties nariais miško paslaptis atskleisime orientaciniuose žaidimuose, žygiuose ir ekspedicijose po lankytinas vietas (tyrinėsime (ne)atrastą Dzūkijos nacionalinio parko teritoriją). Vakarus leisime prie genties laužo, dalindamiesi miško dvasių istorijomis, įmindami gamtos paslaptis, o užklupus vėsesniems vakarams, atidarysime kino seansus.

Kaina:

6 dienos – 250 eur;

Iki liepos 1 dienos – 30 eur  nuolaida nuo stovyklos kainos;

Už papildomą mokestį planuojame organizuoti transportą iš Kauno į stovyklavietę (transporto kaina ir organizavimas bus patikslintas užsiregistravus į stovyklą). Kilus papildomiems klausimams kreiptis el. p.: info@edulandas.lt.

Registracija į pasirinktą stovyklą uždaroma likus 5 d. iki stovyklos pradžios.

Jei dėl COVID-19 stovyklos negalėtų būti organizuojamos, suteiksime galimybę stovyklos sumą panaudoti kitoms Edulando paslaugoms arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Drauge į Roboterą!

UŽSAKYMO TVARKA

  1. Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti visas detales ir rezervuoti Jūsų šventės datą! Kontaktai: tel. +37065012728, el. paštas lina@edulandas.lt
  2. Perveskite avansinį paslaugos rezervacijos mokęstį. Paspauskite žemiau pateiktą mygtuką [Į KREPŠELĮ] ir [APMOKĖJIMAS]. Avansinis mokestis yra 30€, likusi suma už gimtadienio šventės programą sumokama po jos atlikimo. Atšaukus renginio datą dėl užsakovo kaltės avansinis mokestis nėra grąžinamas.
  3. Suveskite duomenis, adreso skiltyje nurodykite vietos adresą, kurioje vyks šventė, o papildomos informacijos laukelyje nurodykite planuojamų vaikų skaičių ir amžių.

BENDRA INFORMACIJA

Renginio trumė: 120 min.

Gimtadienio programa skirta: 6–14 m. vaikams.

Šventės kaina: iki 12 vaikų 130 Eur (už kiekvieną papildomą vaiką imamas + 10 Eur mokestis).

Į kainą įskaičiuota:

  • Mokslininko personažas su visa šventės programa, žaidimais ir eksperimentais.
  • Vienkartinių indų komplektai vaikams.
  • Erdvė vaikams ir tėveliams (Rotušės a. 26, Kaunas).

*Atvykstant į Jūsų namus, šventės kaina 100Eur + degalų išlaidos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Šioje skiltyje rasite atsakymus į dažnai pasikartojančius klientų klausimus.  Jei atsakymo į savo klausimą neradote, visuomet galite jį užduoti čia arba skambinti nurodytu telefonu.

Kaip užregistruoti vaiką į būrelį?

Vaiką užregistruoti į būrelį galite internetu. Registracijos metu išsirinkus tinkamą grupę ir suvedus visus duomenis Jums sukuriamas prekių krepšelis. Atlikus mokėjimą, vaikas užregistruojamas į būrelį, į nurodytą el. paštą gaunate būrelio sutartį, kurią turite užpildyti ir pristatyti mums.

Kaip atsiskaityti už būrelį?

Už būrelį galite atskiskaityti banko pavedimu į VšĮ „Edulandas“ banko sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nuodykite vaiko vardą ir pavardę.

Ar taikomos nuolaidos, jei būreli lanko ne vienas  tos pačios šeimos vaikas?

Taip, taikoma 10 proc. nuolaida antram ir visiems sekantiems šeimos vaikams.

Ką daryti, jei vaikas susirgo?

Jei vaikas susirgo reikėtų informuoti  VšĮ „Edulandas“ administraciją apie ligą. Po ligos, norint gauti kompensaciją už nelankytus užsiėmimus, būtina atsiųsti gydytojo pažymą ar jos kopiją. Tik pranešus ir pateikus gydytojo pažymą galėsime kompensuoti nelankytus užsiėmimus.

Ar suteikiama nuolaida lankiusiems stovyklas?

Vaikams, lankiusiems stovyklas, taikoma 5 proc. nuolaida.

Ar yra galimybė gauti NVŠ (neformalusis vaikų švietimas) finansavimą?

Teisę pretenduoti gauti NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa, pagal kurią vaikas mokosi Kauno miesto savivaldybėje, nepriklausomai nuo to, kurioje savivaldybėje vaikas gyvena ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą.

 Kiek reikia mokėti už NVŠ programą, jei pritaikytas NVŠ krepšelis?

Kai vaikui pritaikomas NVŠ krepšelis, tėvai už programą kiekvieną mėnesį turi mokėti pritaikyto NVŠ krepšelio suma mažiau.

Vaikas nebenori lankyti būrelio. Kaip nutraukti sutartį?

Sutartį galite nutraukti apie tai įspėję VšĮ „Edulandas“ administraciją el. paštu.

Parduotuvė

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę