Dažniausiai užduodami klausimai

Šioje skiltyje rasite atsakymus į dažnai pasikartojančius klientų klausimus.  Jei atsakymo į savo klausimą neradote, visuomet galite jį užduoti čia arba skambinti nurodytu telefonu.

Kaip užregistruoti vaiką į būrelį?

Vaiką užregistruoti į būrelį galite internetu. Registracijos metu išsirinkus tinkamą grupę ir suvedus visus duomenis Jums sukuriamas prekių krepšelis. Atlikus mokėjimą, vaikas užregistruojamas į būrelį, į nurodytą el. paštą gaunate būrelio sutartį, kurią turite užpildyti ir pristatyti mums.

Kaip atsiskaityti už būrelį?

Už būrelį galite atskiskaityti banko pavedimu į VšĮ „Edulandas“ banko sąskaitą, mokėjimo paskirtyje nuodykite vaiko vardą ir pavardę.

Ar taikomos nuolaidos, jei būreli lanko ne vienas  tos pačios šeimos vaikas?

Taip, taikoma 10 proc. nuolaida antram ir visiems sekantiems šeimos vaikams.

Ką daryti, jei vaikas susirgo?

Jei vaikas susirgo reikėtų informuoti  VšĮ „Edulandas“ administraciją apie ligą. Po ligos, norint gauti kompensaciją už nelankytus užsiėmimus, būtina atsiųsti gydytojo pažymą ar jos kopiją. Tik pranešus ir pateikus gydytojo pažymą galėsime kompensuoti nelankytus užsiėmimus.

Ar suteikiama nuolaida lankiusiems stovyklas?

Vaikams, lankiusiems stovyklas, taikoma 5 proc. nuolaida.

Ar yra galimybė gauti NVŠ (neformalusis vaikų švietimas) finansavimą?

Teisę pretenduoti gauti NVŠ krepšelį turi vaikas, kuris mokosi pagal pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas. NVŠ lėšomis gali būti finansuojama tik viena vaiko pasirinkta NVŠ programa, pagal kurią vaikas mokosi Kauno miesto savivaldybėje, nepriklausomai nuo to, kurioje savivaldybėje vaikas gyvena ir mokosi pagal bendrojo ugdymo programą.

 Kiek reikia mokėti už NVŠ programą, jei pritaikytas NVŠ krepšelis?

Kai vaikui pritaikomas NVŠ krepšelis, tėvai už programą kiekvieną mėnesį turi mokėti pritaikyto NVŠ krepšelio suma mažiau.

Vaikas nebenori lankyti būrelio. Kaip nutraukti sutartį?

Sutartį galite nutraukti apie tai įspėję VšĮ „Edulandas“ administraciją el. paštu.

Parduotuvė

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę