Vasaros STEAM rinkinys

Vienoje dėžutėje rasi:

· Su misijomis supažindinantį laišką edulandiečiui;

· Keturias kūrybines ir logines užduotėles;

· Trafaretus ir priemones darbeliams;

· virtualias instrukcijas.

Įsigyk vasaros STEAM rinkinį ir pasinerk į vasaros nuotykius ir atradimus!

Nuotoliniai gimtadieniai

Edulandas siūlo išbandyti modernų ir šiuolaikišką VIRTUALŲ gimtadienį. Šis gimtadienis virs nepaprastai šauniu prisiminimu ir galimybe pabūti drauge su visais, kurių pasiilgai. 

Gimtadienio metu, ne tik smagiai leisime laiką žaisdami žaidimus ir bendraudami, bet taip pat Jūsų lauks kūrybinė užduotis bei eksperimentuosime. O šventės pabaigoje atidarysime stebuklingą lempą iš kurios pasirodęs džinas išpildys gimtadienio norus. 

Visiems gimtadienio dalyviams paruošiamos reikiamos priemonės, kurios Jūsų namus pasieks dar prieš gimtadienį. 

Kviesk draugus ir registruok laisvą laiką šventei. 

Užsakymo ir šventės tvarka:

 1. Susisiekite su mumis aptarti šventės detales ir rezervuoti laiką nurodytais kontaktais: lina@edulandas.lt, +370 650 12728.
 2. Perveskite mokestį už šventę. Paspauskite mygtuką „Į krepšelį“, vėliau – „Apmokėjimas“.
 3. Šventė vyks ZOOM platformoje, nuotoliniu būdu iš anksto gavus prisijungimo nuorodą.

Sumaniųjų mokslininkų laboratorija

UŽSAKYMO TVARKA

 1. Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti visas detales ir rezervuoti Jūsų šventės datą! Kontaktai: tel. +37065012728, el. paštas lina@edulandas.lt
 2. Perveskite avansinį paslaugos rezervacijos mokęstį. Paspauskite žemiau pateiktą mygtuką [Į KREPŠELĮ] ir [APMOKĖJIMAS]. Avansinis mokestis yra 30€, likusi suma už gimtadienio šventės programą sumokama po jos atlikimo. Atšaukus renginio datą dėl užsakovo kaltės avansinis mokestis nėra grąžinamas.
 3. Suveskite duomenis, adreso skiltyje nurodykite vietos adresą, kurioje vyks šventė, o papildomos informacijos laukelyje nurodykite planuojamų vaikų skaičių ir amžių.

BENDRA INFORMACIJA

Renginio trukmė: 90 min.

Gimtadienio programa skirta: 6–14 m. vaikams.

Šventės kaina: iki 12 vaikų 100 Eur + degalų išlaidos (už kiekvieną papildomą vaiką imamas + 10 Eur mokestis).

Į kainą įskaičiuota:

 • Mokslininko personažas su visa šventės programa, žaidimais ir eksperimentais.

SAVIUGDOS KLUBAS (POPAMOKINIS UGDYMAS)

Saviugdos klubas organizuojamas kiekvieną darbo dieną nuo 13 val. (priklausomai nuo pamokų pabaigos laiko) iki 17.30 val. (prieš šventines dienas iki 17 val.) . 

Grupės yra sudaromos atsižvelgiant į klasę, kurią lanko vaikas. 

Jei jūsų norimoje grupėje vietų nebėra, kreipkitės adresu samanta@edulandas.lt arba tel. +370 639 34635!

 

Savigynos ir kovos menai

Judrus vaikas, kuris ramiai siekia užsibrėžtų tikslų? Būtent kovų menai moko vaikus susikaupti ir judrią energiją nukreipti į judesių tikslumą.

Šiame būrelyje vaikai pirmiausia mokomi pažinti save, nebijoti išlaisvinti savo silpnųjų pusių ir kartu su treneriais atrasti stipriąsias ypatybes. Kovų ir savigynos menų užsiėmimuose vaikai mokosi išnaudoti visas savo kūno galimybes, taisyklingai judėti, treniruoti raumenis, kvėpuoti ir atlikti įvairius fizinius pratimus. Lavindami kovų menų judesius, jaunieji sportininkai įgyja pasitikėjimo savimi, o kartu supranta galintys siekti tikslų ne tik sporte. Vaikai, pradėję lankyti kovų menus, išmoksta geriau sutelkti dėmesį, tampa atkaklesni, dėl to stiprėja jų savivertė ir gerėja mokymosi rezultatai. Šio būrelio užsiėmimus veda patyrę ir atsidavę treneriai, kurie vaikus ruošia kovų menų varžyboms.

Pamokų temos ir būrelių grupės organizuojamos atsižvelgiant į vaikų amžių ir pasirengimo lygį.

 

Apie

Skirk 1,2%

Įkvėpk vaikus kurti rytojaus pasaulį!

Siekiame vaikams padėti atrasti savo talentus, išmėginti kuo daugiau skirtingų veiklų ir suteikti galimybę užsiimti norima popamokine veikla, todėl kviečiame skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio mums. Surinktos lėšos bus skirtos socialiniam projektui: EDULANDO VAIKAI, kurio metu organizuojame nemokamus užsiėmimus vaikams iš socialiai jautrių šeimų.

Nusprendę skirti iki 1,2% gyventojų pajamų mokesčio VšĮ „Edulandas“ iki š. m. liepos 1 dienos, turite užpildyti ir pateikti FR0512 formos prašymą.

1,2% GPM paramos skyrimui reikalingą FR0512 formą galite pildyti elektroniniu būdu, Jums reikės apsilankyti ir prisiregistruoti EDS (Elektroninės deklaravimo sistemos puslapyje).

Primename VšĮ „Edulando“ duomenis:

Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (įmonės kodas): 304840229
Paramos gavėjas: VšĮ „Edulandas“
Prašymas Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktas elektroniniu būdu (per naudojimo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt

Prašymo formas FR0512  turite pateikti ne vėliau, kaip iki š.m. gegužės 1 dienos.  

Dėkojame už Jūsų paramą!

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę