ŽĖRINTIS ŠLYŠTUKAS - Edulandas

ŽĖRINTIS ŠLYŠTUKAS

  Kalėdos – svajonių išsipildymo metas. O gal tavo svajonė tapti mokslininku? Ar dažnai įsivaizduoji kad tavo kambarys – mokslininko laboratorija? Ar norėtum susikurti kalėdinį žėrintį šlykštuką? Kiekvienas gali tapti mokslininku, net savo namuose!

  Kad galėtum išpildyti savo svajonę, mes paruošėme STEAM kūrybinį rinkinį – “Žėrintis šlykštukas”. Rinkinyje rasi visas priemonės reikalingas šlykštuko (slime) gamybai ir detalią instrukciją kaip atlikti eksperimentą. Nori atskleisim tau “Žėrinčio šlykštuko” paslaptį? Jis šviečia tamsoje!

  Pasinerk į stebuklingą mokslo ir atradimo džiaugsmą kartu su Edulandu!


  Perkant daugiau nei 10 vnt. rinkinio kaina  5 Eur. Dėl didesnio kiekio susiekite tel. +370 630 74949 arba el. paštu [email protected]

  6,50 

  Išvalyti
  - +

  Šlykštukas lavina vaikų sensorinius ir taktilinius (lytėjimo) pojūčius, smulkiąją motoriją ir vaizduotę. Žaidimas su šlykštuku ramina vaiką, ugdo susikaupimą, išlaisvinama ne tik fantazija, bet ir emocijos.

  STEAM kūrybiniame užduočių rinkinyje laukia:

  • Viešnagė laboratorijoje, pažintis su molekulėmis ir žėrinčio šlykštuko eksperimentui reikalingos priemonės;
  • Detali instrukcija, kuri padės tapti tikru mokslininku;
  • Džiuginantis kalėdinis saldainis.

  Perkant daugiau nei 10 vnt. rinkinio kaina  5 Eur. Dėl didesnio kiekio susiekite tel. +370 630 74949 arba el. paštu [email protected]

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę