Edukacija „Žaislų istorija”

  EDUKACIJA: ŽAISLŲ ISTORIJA 

  Ar ir Jūs, kaip buvote labai maži, svajojote nakčiai pasilikti žaislų parduotuvėje? O ar prisimenate animacinį filmuką ,,Žaislų istorija“, kur paslapčia naktimis atgyja žaislai? O ar žinote, kaip atrodė pirmieji žaislai? O kai buvote vaikai, ar patys bandėte susikurti savo žaislus? Šį kartą Edulando komanda parengė išskirtinę edukacijos programą! Visi pasvajojame apie trokštamus žaislus, o šiose kūrybinėse dirbtuvėse VšĮ ,,Edulandas“ kartu su lėlininke Rimante kviečia 1–4 kl. mokinius susikurti savo svajonių žaislą dalyvaujant Edukacijoje ,,Žaislų istorija“.   

  Edukacijoje mokinių laukia: 

  • Interaktyvi istorija, nukelsianti į ,,Gnomo Žaislų parduotuvę“ ir supažindinsianti su istorijoje atgijusiais žaislais; 
  • Nagrinėsime žaislų atsiradimo ir vystymosi istoriją, 
  • Susitikimas su įkvepiančia lėlininke Rimante, 
  • Kūrybinės dirbtuvės, kuriose mokiniai gaminsis pliušinius meškiukus (pasigamintus žaislus vaikai galės parsinešti namo). 

  Edukacijos kaina vaikui: 8 Eur. 

  Edukacijos vieta: Jūsų mokykla arba Edulando būstinė, Chemijos g. 13, Kaunas (iki 25 mokinių). 

  Edukacijos laikas: edukaciją galima užsisakyti tik šeštadieniui ir sekmadieniui.

  Trukmė: 60 min. 

  Kas yra STEAM ugdymas? 

  STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu. Todėl STEAM užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau).

  Kontaktai pasiteirauti: [email protected], +370 650 18721 ; +370 650 13028

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę