Siaubo Salos STEAM dirbtuvės (Nuotolinis)

  • Neturime

Edulando mokslininkai kviečia į rudeniškai siautulingą monstrišką nuotolinių STEAM dirbtuvių užsiėmimą, kuriame vaikai:

  • Nusikels į daktaro Moro Siaubo salos laboratoriją;
  • Įveiks slapčiausias Helovyno užduotis:
  • Atliks siaubūniškai moksliškus eksperimentus ir sukurs šviečiantį šlykštuką;
  • Susikurs rūgšties tirpalą ir ištirpins moliūgą;
  • Įveiks daktaro Moro protmūšio užduotis!

Dirbtuvių vieta: “Zoom” platforma

Užsisakiusiems paslaugą – siunčiame “Siaubo Salos STEAM dirbtuvių” priemonių rinkinį.  Užduočių rinkiniai pristatomi į paštomatus. Užsiėmimų priemonių pristatymas nemokamas, įskaičiuotas į kainą

Trukmė: 60 min. Registracija: iki spalio 27 d.

15 

Neturime

Iš kur kilo Helovynas? Kodėl į šią šventę susirenka raganos, vaiduokliai ir kiti siaubūnai? Ką reiškia ši mistinė šventė? Kviečiame 6-12 m. vaikus į šmėkliškas nuotolines rudens STEAM dirbtuves, kurių užsiėmimą ves šventiškai nusiteikę STEAM mokytojai. Dirbtuvėse vaikai įveiks Siaubo salos misijas, dalyvaus interaktyviose užduotyse, atliks mokslinius eksperimentus, o užsiėmimą vainikuos galvą pasukti priversiantys protmūšio klausimai.

Užsiėmimo nuotaiką šventiškesne pavers ne tik atvertos Siaubo salos virtualios laboratorijos durys, bet ir šventiškai persirengę dirbtuvių dalyviai.

Edulando užsiėmimus lankantiems vaikams taikome 5 eur. nuolaidą.

Kas  yra  STEAM ugdymas? 

STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu.TodėlSTEAMbūrelyjedėmesyssutelkiamasne į teorijos, bet į kūrybiškumo,problemų sprendimo,praktinį, žaidimaisirtyrinėjimaisgrįstamokymą (oišmėginuspatiems,teoriją suprastidarosikur kas paprasčiau).  

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę