SAVIUGDOS KLUBAS (POPAMOKINIS UGDYMAS) - Edulandas

SAVIUGDOS KLUBAS (POPAMOKINIS UGDYMAS)

  Prasmingas užimtumas – padedantis ugdyti vaiko savarankiškumą!

  Jei ir Jums kyla klausimas, kaip užtikrinti saugų, prasmingą ir vaiko asmeninius gebėjimus lavinantį laiką po pamokų – sutikome vieni kitus! O galbūt ir Jums atrodo, kad mokytis suprasti save ir kitus reikia ne suaugus, o dar vaikystėje?

  Kviečiame pradinukus į Edulando organizuojamą Saviugdos klubą, kur vaikai mokosi išreikšti save ir gilinasi į savęs ir aplinkinių pažinimą. 

  Saviugdos klube vaikai:

  • Dalyvauja pačių inicijuotuose arba vadovo organizuojamuose edukaciniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose.
  • Atlieka namų darbus.
  • Sportuoja lauke arba mokykloje (priklausomai nuo oro sąlygų).
  • Žaisdami įvairius stalo ar judriuosius žaidimus, mokosi bendradarbiauti.
  • Išmėgina savo jėgas kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu yra skatinami tausoti aplinką, o kartu lavina kūrybiškumą ir vaizduotę.
  • Vaikai sąmoningai mokomi pažinti ir suprasti Saviugdos klubo vertybinius moralinius pamatus. Grupėje atvirai diskutuojama apie vertybių ir moralės normos reikšmę kasdieniame gyvenime.
  • Mokosi analizuoti ir suvokti savo jausmus, pastebėti problemas, kurti naujus sprendimus ir juos pritaikyti kasdieniniame gyvenime. Problemų sprendimas grįstas mokymu, kuriame klaidos ar nesėkmės paverčiamos mokymosi galimybėmis. Įvairių veiklų metu vaikas skatinamas atrasti ir atskleisti savo ir kito talentus. Kiekvienas vaikas mokomas emocinio raštingumo, įvardinant savo emocijas ir jų reikšmę.

  Norėdami pretenduoti į NVŠ krepšelio kompensaciją po būrelio registracijos užpildykite NVŠ formą: https://bit.ly/NVS2023

  75 

  Išvalyti
  *
  - +

  Kontaktai pasiteirauti +37037216137 arba [email protected] 

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę