Pažink Kalėdas Kitaip! (nuotolinė)

  Edukacijoje vaikai:

  • Susipažins su lietuviškų švenčių (XVII – XX a.) papročiais ir tradicijomis.
  • Ugdys kritinį mąstymą atrasdami skirtumus (ir panašumus) tarp senovinių (XVII – XX a.) ir dabartinių, moderniųjų (XXI a.) švenčių tradicijų.
  • Susipažins su Šv. Kalėdų tradicijomis ir papročiais.
  • Sudalyvaus šventinėje Kahoot viktorinoje. 

  Edukaciją gali užsisakyti įstaigos turinčios prieigą prie “Kultūros paso”. Edukacijos kaina 3 eur/vaikui

  Planuojama veiklų pradžia planuojama gruodžio – sausio mėn. , registracija į veiklą prasidės rugsėjo viduryje. Informacija pildoma. 

  Šiuo metu nemažai Lietuvoje švenčiamų švenčių laikomos tradicinėmis metinėmis lietuvių šventėmis. Kada ir kaip šios šventės tokios tapo? Kada vieni ar kiti ritualai, atributai imti sieti su šiomis šventėmis? Etninės kultūrinės edukacijos metu sužinos kaip XVII–XVIII a. Lietuvos miestuose greta religinių švenčių buvo švenčiamos ir valstybinės šventės, kaip XIX a., Lietuvoje švęstinas šventes formalizavo carinė Rusijos imperija, kaip Tarpukario Lietuvos valdžia ideologiškai bandė kurti ir palaikyti tautinius ir valstybinius simbolius, sugrąžinti švenčių tradicijas. Edukacijos metu moksleiviai bus supažindinti su įvairiomis XVII – XX a. lietuviškų švenčių papročiais ir tradicijomis, senovinius papročius lygins su dabartiniais moderniais laikais. Klausydami ir dalyvaudami interaktyvioje etninės kultūros pagrindu paremtoje istorijoje aptars įvairių šalių ir laikotarpių kultūros skirtumus. Edukacijos metu vaikai taip pat susipažins ir atras skirtumus kuo skiriasi. Kalėda ir Kalėdų senelis, supažins su senovinėmis Šv. Kalėdų šventės tradicijomis ir papročiais. Edukacijos pabaigoje vyks šventinė „Kahoot“ viktorina.

  Edukacija vyksta nuotoliniu būdu, vienos edukacijos trukmė 45-60 min. Edukacijos kaina 3 eur/vaikui

  Užsakymai atliekami per “Kultūros paso” svetainę. 

  Smulkesnė informacija ir sąlygų derinimas: jonas@edulandas.lt arba +37061023748

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę