NEMOKAMA bandomoji STEAM būrelio pamoka Panevėžyje

  • Panevėžyje!

Iš ko sudaryta molekulių grandinė? Kaip veikia magnetas? Kodėl įsijungia elektros lemputė? Kodėl paukščiai gali skristi? Ir kaip šiek klausimai susiję tarpusavyje? Ar patikėtumėte, kad į šiuos klausimus sugebės atsakyti net penkiametis? VšĮ Edulandas kviečia 5-11 m. vaikus atsakymo ieškoti NEMOKAMOJE bandomoje STEAM būrelio pamokoje, kurioje vaikai: 

  • Susipažins su integruoto tarpdalykinio STEAM ugdymo būreliu: gilinsis į gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybos ir matematikos disciplinas;
  • Susipažins su įtraukiančia Edulando žeme, kvapą gniaužiančiomis misijomis ir galvą pasukti verčiančiomis užduotimis;
  • Pakliuvę į mokslininkų laboratoriją mėgins atrasti geriausią eksperimento receptą, pasiners į mokslinių eksperimentų, kūrybinių dirbtuvių ar robotikos užsiėmimus. 
  • Bandomojo užsiėmimo trukmė 90 min.
  • Vieta: Panevėžio M. Rimkevičaitės verslo ir paslaugų mokykla, Aldonos g. 4, Panevėžys

Pasirinkę jums tinkamą laiką būrelį įsidėkite į krepšelį ir spauskite “apmokėti” – registracija į nemokamą bandomąją STEAM pamoką bus iškart patvirtinta. 

Nemokamai

Išvalyti
*

STEAM būrelis – tai tarpdisciplinė mokslo, technologijų, inžinerijos, matematikos, meno ir kitų sričių programa, kurios metu vaikai įgis inžinerijos, robotikos, programavimo, matematikos, gamtos ir istorijos mokslo žinių; gebės atpažinti ir kompleksiškai spręsti iškilusias problemas; ugdys kritinį, erdvinį, analitinį mąstymą, išprovokuos save būti kūrybingais ir mokysis dirbti komandoje. 

Šiuose užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau). 

Siekiant užtikrinti visų būrelių dalyvių ir darbuotojų saugumą, jų metu bus taikomi griežtesni nei įprastai higienos normų reikalavimai.

 
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę