MAŽYLIŲ LABORATORIJA (3-5m.) - Edulandas

MAŽYLIŲ LABORATORIJA (3-5m.)

 • 3-5 m. vaikams!

Manote, kad laboratorijos skirtos tik suaugusiems? Griauname mitus, sulaukę didelio kiekio tėvelių užklausų apie užsiėmimus mažiesiems, skelbiame džiugią žinią – kviečiame pačius mažiausius 3–5 m. metų vaikus į Mažylių laboratoriją! 

Į šiuos, mažyliams skirtus užsiėmimus, sudėjome visą 4 metų STEAM ugdymo patirtį, kruopščiai tobulinome patyriminio STEAM ugdymo metodiką, o dabar mažųjų laukiame specialiai jiems parengtoje STEAM programoje. 

Kas vaikų laukia Mažylių laboratorijoje?

 • Kiekvieno užsiėmimo pradžioje nusikelsime į pasakų karalystę. Būtent pasakose slepiasi visi vaikų troškimai, o pasakos veiksme dalyvausime kartu su vaikais: kaskart istorija vaikus nukels į paslaptingąją Edulando salą, kur daug burtininkų, drakonų, paslaptingų sodų ir neatrastų mokslininkų laboratorijų. Pasaka užsiėmimuose tampa priemone, padedančia skatinti vaikų vaizduotę, sudominti juos pamokėlės medžiaga, o kartu būdu, padedančiu tyrinėti ir pažinti aplinką ir jos reiškinius.
 • Mažyliai pasiners į magišką eksperimentų pasaulį: užsiėmimuose mažieji tyrinės skirtingas medžiagas, lies tekstūras, žais su spalvomis ir patys atliks eksperimentus su saugiomis ir nepavojingomis priemonėmis.
 • Užsiėmimuose vaikai taps mažaisiais atradėjais, įsitrauks į kūrybines dirbtuves, kuriuose naudodami įvairias priemones su vaikais statysime inžinerinius statinius, skatinsime vaikų kūrybiškumą, smulkiosios motorikos ir koncentracijos įgūdžius;
 • Su mažyliais valdysime ir statysime pirmuosius robotukus, dalyvausime žaidimų rungtyse, o susikurtas žaidimų draugas padės mažyliams kūrybiškai spręsti pirmąsias kylančias kasdienes problemas.
 • Mokysimės, žaisime ir kartu atliksime smagias matematines užduotis, susipažinsime su skaičiais, formomis, figūromis, kiekiais.
 • Užsiėmimų veiklas nukreiptos į tarpdisciplininį STEAM ugdymą, skirtą smalsiems, tyrinėti, atrasti ir pažinti trokštantiems vaikams. Visos užsiėmimų veiklos yra nukreiptos į sensoriką ir patyrimines veiklas, kai mažyliai gali patys liesti, išbandyti, stebėti ir aiškintis, kas vyksta.

 • 20 proc. užsiėmimo pajamų skiriama Ukrainos paramai.
 • Vieno užsiėmimo trukmė: 90 min., užsiėmimuose mažyliai gali dalyvauti kartu su vienu iš tėvelių. 
 • Užsiėmimų vieta: Chemijos g. 13, Kaunas

Pirmasis MAŽYLIŲ LABORATORIJOS užsiėmimas – jau Balandžio 2 d.

Balandžio mėnesį su mažyliais keliaujame į POJŪČIŲ LABORATORIJĄ.
Balandžio 2 d. tema LYTĖJIMAS 12:00-13:30 val. (Vietų nebėra)
Balandžio 9 d. tema REGA 12:10-13:40 val. (Vietų nebėra)
Balandžio 23 d. tema KLAUSA 12:10-13:40 val. (Vietų nebėra)
Balandžio 30 d. tema SKONIS 12:10-13:40 val. (Vietų nebėra)
Gegužės 7 d. tema UOSLĖ 12:10-13:40 val. (Vietų nebėra)
Gegužės 14 d. tema VANDUO 12:10-13:40 val. (Vietų nebėra)
Gegužės 21 d. tema ORAS 12:10-13:40 val.
Gegužės 28 d. tema ŽEMĖ 12:10-13:40 val.

15 40 

Išvalyti
*

Apie būrelio padžią visus užsiregistravusius informuosime atskiru laišku!

 
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę