Mažųjų pareigūnų mokykla

  Gimtadienis mažųjų pareigūnų mokyklos ritmu.

  Koks jis ir ką jame veiksime?

  Kartu iš arti prisiliesime prie pareigūno profesijos paslapčių, o reiklusis policininkas kiekvieną šventės dalyvį privers išnaudoti visus penkis žmogaus pojūčius. Siekdami įvykdyti užduotis ir sėkmingai baigti pareigūnų kursus, patikrinsime skonio, klausos, regos, lytėjimo ir uoslės gebėjimus. Piešime nusikaltėlio fotoportretą, bandysime atpažinti medžiagas, remdamiesi tik jų skoniu, šventės dalyviai įveiks fizinio parengtumo normatyvus, analizuos daiktinius įrodymus, tirs pirštų atspaudus. Sėkmingai baigę mokymus, šventės dalyviai bus apdovanoti ir papildys drąsiausių pareigūnų gretas.

  30 

  UŽSAKYMO TVARKA

  1. Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti visas detales ir rezervuoti Jūsų šventės datą! Kontaktai: tel. +37065012728, el. paštas lina@edulandas.lt
  2. Perveskite avansinį paslaugos rezervacijos mokęstį. Paspauskite žemiau pateiktą mygtuką [Į KREPŠELĮ] ir [APMOKĖJIMAS]. Avansinis mokestis yra 30€, likusi suma už gimtadienio šventės programą sumokama po jos atlikimo. Atšaukus renginio datą dėl užsakovo kaltės avansinis mokestis nėra grąžinamas.
  3. Suveskite duomenis, adreso skiltyje nurodykite vietos adresą, kurioje vyks šventė, o papildomos informacijos laukelyje nurodykite planuojamų vaikų skaičių ir amžių.

  BENDRA INFORMACIJA

  Renginio trumė: 120 min.

  Gimtadienio programa skirta: 6–14 m. vaikams.

  Šventės kaina: iki 12 vaikų 130 Eur (už kiekvieną papildomą vaiką imamas + 10 Eur mokestis).

  Į kainą įskaičiuota:

  • Mokslininko personažas su visa šventės programa, žaidimais ir eksperimentais.
  • Vienkartinių indų komplektai vaikams.
  • Erdvė vaikams ir tėveliams (Rotušės a. 26, Kaunas).

  *Atvykstant į Jūsų namus, šventės kaina 100Eur + degalų išlaidos.

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę