Savigynos ir kovos menai

 • Registracija prasidėjo!

Ką veikiame ir kokių įgūdžių įgauname būrelyje?

 • Grupinėse treniruotėse mokoma įvairių kovų menų technikų ir kvėpavimo pratimų;
 • Kiekvienos treniruotės metu atsižvelgiama į vaiko fizinį ir emocinį pasirengimą;
 • Lankant kovos menus, vaikai stiprėja ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, todėl mokomės susikaupti, pažinti save, atrasti stipriąsias vaiko savybes, susitvardyti ir būti disciplinuotiems;
 • Per treniruotes mokomasi sutelkti dėmesį, atkakliai siekti savo tikslo, tapti atsakingesniais, pastabesniais labiau pasitikėti savimi;
 • Ugdomos bedravimo ir bendradarbiavimo, individualaus ir komandinio darbo kompetencijos;
 • Vaikai dalyvauja organizuojamose kovų menų varžybose;
 • Užsiėmimai rengiami du kartus per savaitę, vienos treniruotės trukmė 2 akademinės valandos, iš viso 4 akademinės valandos per savaitę.
 Artimiausiu metu planuojama būrelių pradžia Kauno “Senamiesčio” progimnazijoje.

Dėmesio! Dėl COVID-19 pandemijos reikalavimų į būrelius vyksiančius mokyklose gali registruotis tik tos mokyklos mokiniai. Kitų mokyklų moksleivius kviečiame registruotis į užsiėmimus Edulando būstinėje (Chemijos 13, Kaunas).

Būreliai prasidės, surinkus grupę, ne anksčiau rugsėjo 27 d. Apie būrelių pradžią informuosime atskiru laišku. 

 

Nemokamai

Išvalyti
*

Judrus vaikas, kuris ramiai siekia užsibrėžtų tikslų? Būtent kovų menai moko vaikus susikaupti ir judrią energiją nukreipti į judesių tikslumą.

Šiame būrelyje vaikai pirmiausia mokomi pažinti save, nebijoti išlaisvinti savo silpnųjų pusių ir kartu su treneriais atrasti stipriąsias ypatybes. Kovų ir savigynos menų užsiėmimuose vaikai mokosi išnaudoti visas savo kūno galimybes, taisyklingai judėti, treniruoti raumenis, kvėpuoti ir atlikti įvairius fizinius pratimus. Lavindami kovų menų judesius, jaunieji sportininkai įgyja pasitikėjimo savimi, o kartu supranta galintys siekti tikslų ne tik sporte. Vaikai, pradėję lankyti kovų menus, išmoksta geriau sutelkti dėmesį, tampa atkaklesni, dėl to stiprėja jų savivertė ir gerėja mokymosi rezultatai. Šio būrelio užsiėmimus veda patyrę ir atsidavę treneriai, kurie vaikus ruošia kovų menų varžyboms.

Pamokų temos ir būrelių grupės organizuojamos atsižvelgiant į vaikų amžių ir pasirengimo lygį.

 

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę