Kauno raj. dienos stovykla: Dingusi žemė - Edulandas

Kauno raj. dienos stovykla: Dingusi žemė

  SVARBU!  STOVYKLOJE GALI DALYVAUTI TIK KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKYKLOSE BESIMOKANTYS VAIKAI

  Kviečiame visus jaunuosius nuotykių ieškotojus į atradimų kupiną stovyklą „Edulando dingusi žemė”, kurioje jaunieji keliautojai susipažins su įtraukiančia legenda, išbandys savo ryžtą, spręsdami iššūkių pilnas užduotis.

  Šioje stovykloje keliausi laiku po Dingusią Žemę, kurioje tyrinėsi povandeninius ugnikalnius, susipažinsi su pirmykščiu žmogumi ir dinozaurų liekanomis fosilijose, aplankysi Sero Lanseloto valdas ir dalyvausi neįtikėtinose greičio varžybose. Stemų šeimynos nuotykiai Edulando žemyne kupini nuotykių ir išbandymų kiekvienam atskirai ir visiems kartu. Visą savaitę jaunasis nuotykių ieškotojas patekęs pro Edulando portalą keliaus per visas Dingusių žemių vietas. Akmens žemėje kiekvienas galės išmokti perskaityti ir paslėpti savąją žinutę akmenyje, sužinodami apie pirmykštį žmogų. Ritergarde išmoks garbės kodeksą ir savo jėgas išbandys taiklumo varžybose. Pokahontos piramidėse dalyvaus kvapą gniaužiančiose lenktynėse ir išgirs piramidžių paslaptis. Dinotopijoje susipažins su dinozaurais ir ropliais, susikurs savo dinozaurišką kūrinį. 

  Stovykloje vaikai:   

  • Atliks mokslinius eksperimentus;  

  • Pasiners į kūrybines ir inžinerines STEAM dirbtuves;  

  • Dūks judriųjų žaidimų užsiėmimuose;  

  • Konstruos ir programuos robotus;  

  • Komandinių  žaidimų metu geriau pažins save ir atskleis asmenines savybes. 

  Stovykla vyks birželio 27 d. – liepos 1 d

   

  130 

  Liko 2

  *
  - +

  Kontaktai pasiteirauti +370 372 16137 arba odeta.a@edulandas.lt 


  Jei dėl COVID-19 stovyklos negalėtų būti organizuojamos, suteiksime galimybę stovyklos sumą panaudoti kitoms Edulando paslaugoms arba grąžinsime sumokėtus pinigus.


  Stovyklų partneris – kalciu praturtintas vanduo vaikams.

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę