Kalėdinės STEAM dirbtuvės (Vilniuje ir Kaune)

 • Naujiena!

Ar žinote, kodėl Kalėdų senelis įsikūrę Šiaurės ašigalyje? Kodėl jo rūbai raudoni? Ir kodėl per Kalėdas dovanojame dovanas?

Artėjant šilčiausioms metų šventėms, kviečiame mažuosius*, tėvelius ir šeimas** į Kalėdines Edulando dirbtuves, kurių metu nusikelsime į užburiančią žiemos pasaką Kalėdų senelio ir jo padėjėjų elfų dirbtuves, kuriose:

 • Keliausime į Šiaurės Ašigalį, ieškosime Šiaurės pašvaistės ir pradingusių Kalėdų senelio pėdsakų;
 • Susikonstruosime Kalėdų senelio roges ir įveiksime greičio iššūkį;
 • Nusikelsime į kalėdinių nykštukų laboratoriją, kurioje atliksime eksperimentą, pasigaminsime dirbtinio sniego ir nulipdysime sniego senį;
 • Dalyvausime Kalėdiniame protmūšyje!
 • Trukmė: 90 min.
 • Vietų skaičius ribotas.

Renginyje laukiame ne tik vaikų, bet ir jų brolių, sesių, tėvelių, senelių ar visos šeimos.
Kartu pasinerkime į kerintį Kalėdų pasaulį!

Dirbtuvių vieta: Chemijos 13, Kaunas ir Žirmūnų 1E, Vilnius

Trukmė: 90 min. 

15 46 

Išvalyti
*
- +

* Kalėdinių dirbtuvių programa pritaikyta visiems 6-12 m. amžiaus vaikams, mažesniems vaikams reikalinga suaugusiųjų pagalba.

**Suaugusieji tiesiogiai organizuojamame renginyje dalyvauti gali tik su Galimybių pasu ar jam prilysgtančiu Covid-19 pažymėjimu.

Kas  yra  STEAM ugdymas? 

STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu.TodėlSTEAMbūrelyjedėmesyssutelkiamasne į teorijos, bet į kūrybiškumo,problemų sprendimo,praktinį, žaidimaisirtyrinėjimaisgrįstamokymą (oišmėginuspatiems,teoriją suprastidarosikur kas paprasčiau).  

  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę