IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖS PROGRAMA ,,MOKSLO MAGIJA” - Edulandas

IŠLEISTUVIŲ ŠVENTĖS PROGRAMA ,,MOKSLO MAGIJA”

  Jau ruošiatės mokslo metų pabaigos šventei, planuojate darželinukų ar ketvirtokų išleistuves? O galbūt ieškote nuotaikingos mokslo metų užbaigimo šventes vaikų klasei? Šį kartą Edulando komanda pristato šventinę programą ,,Mokslo Magija” 

  Ar kada svajojote iškviesti džino garų kamuolį? Pagauti skriejantį norą? Vienu metu nusikelti į Safario džiungles ir mokslininko laboratoriją? O ar kada ketinote sukurti tamsoje švytintį šlykštuką? 

  Kviečiame išleistuvių šventes pasitikti nusikėlus į paslaptingą mokslininkų laboratoriją, kur šventės dalyvių laukia mokslininko personažas, įtraukiantys žaidimai, dramblio dantų pastos eksperimentas, glitėsio gamybos dirbtuvės ir magiškai pasirodantis džino eksperimentas. 

  Ar jau pasiruošėt keisčiausiam mokslininko nuotykiui? 

  Susisiekite su mumis dėl norimos gimtadienio datos ir keliaukime į mokslininkų laboratoriją kartu! 

  [email protected] arba tel. nr. +370 610 23748, +370 618 07455 

  150 

  Išvalyti

  Kas yra STEAM ugdymas? 

  STEAM užsiėmimuose, sujungiant skirtingas mokslo šakas, gautos žinios iš karto išbandomos praktiškai, o pati mokymo metodika parodo, kaip skirtingos disciplinos veikia kartu. Todėl STEAM užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau). 

  Kontaktai pasiteiravimui: [email protected] arba tel. nr. +370 610 23748, +370 618 07455  

   

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę