Fechtavimas - Edulandas

Fechtavimas

  Šio būrelio veiklą apsprendžia vaikų aktyvus laisvalaikio praleidimas ugdant vaikų bendruosius fizinius gebėjimus bei supažindinant su šios sporto šakos specifika.
  Fechtavimas gali būti viena iš vaikų fizinio aktyvumo skatinimo veiklų, kurioje per kelis metus ženkliai pagerėja bendras vaikų fizinis pajėgumas, koordinacija, reakcija, jėga bei laiko suvokimas. Greta to ugdomi vaikų protiniai gebėjimai, tokie kaip mąstymas, sprendimo priėmimas; taip pat taisyklių laikymasis, pagarba kitam kovotojui, emocijų valdymas.
   
  Tai sporto šaka, kurioje vienodai svarbus ir fizinis, ir psichologinis pasiruošimas, o tai ypač svarbu formuojant vaikų psichinį atsparumą stresui.
   
  Užsiėmimų pradžia artimiausiu metu. Apie būrelių pradžią informuosime atskiru laišku.
   

  Nemokamai

  Išvalyti
  *

  LAVINKITE VAIKO KŪNĄ IR PROTĄ!

  Kodėl verta rinktis fechtavimo būrelį?

  Būrelyje mes padedame vaikams atrasti talentus, išsirinkti mėgstamą veiklą, mokome skirtingų ne tik sportinės veiklos strategijų, bet ir ateityje (mokslo ar darbo veikloje) praversiančių planavimo įgūdžių.

  Fizine veikla įtvirtinami mokymosi įgūdžiai, žadinamos teigiamos emocijos, ugdomos dorovinės nuostatos, teigiami charakterio bruožai, skatinama vaiko biologinė branda, gerinamas bendras organizmo tonusas, proto raida.

  Būrelis NEMOKAMAS!

  TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ? 

  susisiekite su mumis!

   
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę