Edulando laboratorija - Edulandas

Edulando laboratorija

  • Registracija prasidėjo!

Edulando šeštadienio laboratorijoje mokslas kartu derinamas su sporto užsiėmimais!

Kviečiame vaikus savaitgalį pradėti Edulando šeštadienio laboratorijoje. 

Tik atvykusi užsiėmimo dalyvius kviesime į Sporto ir paramos fondo finansuojamus Judriųjų žaidimų būrelio užsiėmimus, kuriuose kartu su vaikais: judėsime, dūksime, įveiksime estafetes ir visą energiją nukreipsime į smagią veiklą kartu su mūsų sporto treneriais!

Sporto užsiėmimuose lavinsime vaiko koncentraciją, atsakomybę, komandinio darbo įgūdžius, loginį mąstymą, reakciją ir ištvermę.

O atsikvėpę po sporto, mažieji tyrinėtojai leisis į tarpdalykinės STEAM programos užsiėmimus, gilinsis į gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, kūrybos ir matematikos disciplinas, atliks mokslinius eksperimentus, kūrybines ir inžinerines užduotis, dalyvaus robotikos užsiėmimuose, įsitrauks į painias galvosūkių ir protmūšių užduotis STEAM būrelyje.

Šiuose užsiėmimuose dėmesys sutelkiamas ne į teorijos, bet į kūrybiškumo, problemų sprendimo, praktinį, žaidimais ir tyrinėjimais grįsta mokymą (o išmėginus patiems, teoriją suprasti darosi kur kas paprasčiau). 


Edulando šeštadienio laboratorijos užsiėmimų laikas:

VI 9.00-10.20 val. Judriųjų žaidimų užsiėmimai

VI 10.30-12.00 val. STEAM užsiėmimai

Vieta: Chemijos g. 13, Kaunas

4 šeštadienių kaina: 40 eur. 

Visomis priemonėmis pasirūpiname

40 

Išvalyti
*

Siekiant užtikrinti visų būrelių dalyvių ir darbuotojų saugumą, jų metu bus taikomi griežtesni nei įprastai higienos normų reikalavimai.

 
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę