EDULANDO JUDRIEJI ŽAIDIMAI - Edulandas

EDULANDO JUDRIEJI ŽAIDIMAI

  Jaunasis sporto aistruolis Judriųjų žaidimų būrelyje ugdys:

  Koncentraciją – mokysis sutelkti dėmesį į skirtingų sporto šakų techniką ir veiksmus. Šis įgūdis pravers ne tik per treniruotes ar varžybas, bet ir ateityje mokantis ar dirbant.

  Atsakomybę – treniruočių metu savarankiškus sprendimus turi priimti pats, kurie įtakos turės ne tik dalyvio žaidimui, bet ir visos komandos sėkmei.

  Komandinį darbą – mokysis bendrauti ir bendradarbiauti.

  Loginį mąstymą – vaikas, įsitraukdamas į įvairias sporto veiklas, gebės planuoti veiksmus ir lanksčiai taikyti įvairias strategijas ne tik sporto, bet ir ateities mokslo ar darbo veikloje.

  Reakciją – kuo vikriau sureaguojama į situaciją, tuo greičiau vaikas geba priimti atsakingus sprendimus, padėsiančius išvengti sudėtingų situacijų.

  Užsiėmimų pradžia rugsėjo pirmoje pusėje. Apie būrelių pradžią informuosime atskiru laišku.

  Nemokamai

  Išvalyti
  *

  LAVINKITE VAIKO KŪNĄ IR PROTĄ!

  Kodėl verta rinktis judriųjų žaidimų užsiėmimus?

  Būrelyje mes padedame vaikams atrasti talentus, išsirinkti mėgstamą veiklą, mokome skirtingų ne tik sportinės veiklos strategijų, bet ir ateityje (mokslo ar darbo veikloje) praversiančių planavimo įgūdžių.

  Fizine veikla įtvirtinami mokymosi įgūdžiai, žadinamos teigiamos emocijos, ugdomos dorovinės nuostatos, teigiami charakterio bruožai, skatinama vaiko biologinė branda, gerinamas bendras organizmo tonusas, proto raida.

  Būrelis NEMOKAMAS!

  TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ? 

  susisiekite su mumis!

   
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę