EDULANDO JUDRIEJI ŽAIDIMAI

  • Registracija prasidėjo!

Jaunasis sporto aistruolis Judriųjų žaidimų būrelyje ugdys:

Koncentraciją – mokysis sutelkti dėmesį į skirtingų sporto šakų techniką ir veiksmus. Šis įgūdis pravers ne tik per treniruotes ar varžybas, bet ir ateityje mokantis ar dirbant.

Atsakomybę – treniruočių metu savarankiškus sprendimus turi priimti pats, kurie įtakos turės ne tik dalyvio žaidimui, bet ir visos komandos sėkmei.

Komandinį darbą – mokysis bendrauti ir bendradarbiauti.

Loginį mąstymą – vaikas, įsitraukdamas į įvairias sporto veiklas, gebės planuoti veiksmus ir lanksčiai taikyti įvairias strategijas ne tik sporto, bet ir ateities mokslo ar darbo veikloje.

Reakciją – kuo vikriau sureaguojama į situaciją, tuo greičiau vaikas geba priimti atsakingus sprendimus, padėsiančius išvengti sudėtingų situacijų.

Ištvermę, kuri padės siekti užsibrėžtų tikslų iki galo, ne tik treniruočių metu, bet ir tolimesnėje vaiko veikloje

Dėmesio! Dėl COVID-19 pandemijos reikalavimų į būrelius vykstančius mokyklose gali registruotis tik tos mokyklos mokiniai. Kitų mokyklų moksleivius kviečiame registruotis į užsiėmimus Edulando būstinėje (Chemijos 13, Kaunas). 

Būreliai, surinkus grupę. prasidės ne anksčiau rugsėjo 27 d. Apie būrelių pradžia informuosime atskiru laišku. 

Nemokamai

Išvalyti
*

LAVINKITE VAIKO KŪNĄ IR PROTĄ!

Kodėl verta rinktis judriųjų žaidimų užsiėmimus?

Būrelyje mes padedame vaikams atrasti talentus, išsirinkti mėgstamą veiklą, mokome skirtingų ne tik sportinės veiklos strategijų, bet ir ateityje (mokslo ar darbo veikloje) praversiančių planavimo įgūdžių.

Fizine veikla įtvirtinami mokymosi įgūdžiai, žadinamos teigiamos emocijos, ugdomos dorovinės nuostatos, teigiami charakterio bruožai, skatinama vaiko biologinė branda, gerinamas bendras organizmo tonusas, proto raida.

Būrelis NEMOKAMAS!

TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ? 

susisiekite su mumis!

 
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę