EDULANDO JUDRIEJI ŽAIDIMAI

  Jaunasis sporto aistruolis Judriųjų žaidimų būrelyje ugdys:

  Koncentraciją – mokysis sutelkti dėmesį į skirtingų sporto šakų techniką ir veiksmus. Šis įgūdis pravers ne tik per treniruotes ar varžybas, bet ir ateityje mokantis ar dirbant.

  Atsakomybę – treniruočių metu savarankiškus sprendimus turi priimti pats, kurie įtakos turės ne tik dalyvio žaidimui, bet ir visos komandos sėkmei.

  Komandinį darbą – mokysis bendrauti ir bendradarbiauti.

  Loginį mąstymą – vaikas, įsitraukdamas į įvairias sporto veiklas, gebės planuoti veiksmus ir lanksčiai taikyti įvairias strategijas ne tik sporto, bet ir ateities mokslo ar darbo veikloje.

  Reakciją – kuo vikriau sureaguojama į situaciją, tuo greičiau vaikas geba priimti atsakingus sprendimus, padėsiančius išvengti sudėtingų situacijų.

  Ištvermę, kuri padės siekti užsibrėžtų tikslų iki galo, ne tik treniruočių metu, bet ir tolimesnėje vaiko veikloje.

  Nemokamai

  LAVINKITE VAIKO KŪNĄ IR PROTĄ!

  Kodėl verta rinktiS judriųjų žaidimų užsiėmimus?

  Judriųjų žaidimų užsiėmimų metu vaikai per vienerius metus gali išmėginti net penkias skirtingas sporto šakas. Būrelyje mes padedame vaikams atrasti talentus, išsirinkti mėgstamą veiklą, mokome skirtingų ne tik sportinės veiklos strategijų, bet ir ateityje (mokslo ar darbo veikloje) praversiančių planavimo įgūdžių.

  Fizine veikla įtvirtinami mokymosi įgūdžiai, žadinamos teigiamos emocijos, ugdomos dorovinės nuostatos, teigiami charakterio bruožai, skatinama vaiko biologinė branda, gerinamas bendras organizmo tonusas, proto raida.

  Kodėl rinktis JUDRIŲJŲ  ŽAIDIMŲ  būrelį?
  • Šiame būrelyje Jūsų vaikas kas 2-3 mėn. išbandys vis kitą sporto šaką:  savigynos ir kovos menus, fechtavimą, beisbolą;
  • Sudarysime galimybę tęsti mėgiamas treniruotes konkrečios sporto šakos grupėse;
  • Būrelis NEMOKAMAS!

  KAIP UŽREGISTRUOTI VAIKĄ Į BŪRELĮ?

  Užpildykite šią FORMĄ.

  Būreliai prasidės nuo spalio 12 d.

  TURITE DAUGIAU KLAUSIMŲ? 

  susisiekite su mumis!

  0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę