Kalėdinė edukacija „Didysis Kalėdinis nuotykis”

  Kūčių vakaras. Tėvai, seneliai, proseneliai, vaikai ir anūkai sėdasi prie įvairiausiais patiekalais nukrautų stalų. Namuose žiba papuoštos Kalėdinės eglutės. Visur – tik ne pas Stemų šeimyną. Įvairios problemos ir nesėkmės, slegiančios Stemų šeimą, trukdo įsivyrauti Kalėdiniai dvasiai. Matydama, kad šventės gali ir nebūti – dukra Justė, neseniai mokykloje perskaičiusi Č. Dikenso „Kalėdų giesmę“, mintyse panori, kad susipykusią šeimą sutaikytų Praeities, Dabarties ir Ateities dvasios. Mergaitės nuostabai, įvyksta stebuklas ir norai ima pildytis….

  Kviečiame gruodžio mėnesio Didžiąsias šventes susitikti kartu su VšĮ „Edulando“ komanda ir interaktyviomis užduotimis persismilkusioje, pažinimo džiaugsmo kupinoje, garantuojančią gerą nuotaiką ir nuostabią kelionę į magiškąjį pasaulį žadančią kalėdinę edukaciją paremtą britų rašytojo Č. Dikenso klasika tapusios pasakos „Kalėdų giesmė“ motyvais.

  Ši paslauga skirta grupėms, šventėms ir klasėms. Edukacijų data ir laikas, prieš perkant paslaugą, kiekvienu atveju derinami atskiru susitarimu: +37065018721 arba [email protected]

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę