Drauge į Roboterą!

  Įsivaizduok, esi magiškame Edulando erdvėlaivyje, šalia tavęs sumanus kosmonautas, geriausi Tavo draugai, o už kelių akimirkų pasieksi Roboterą. Planetą, kurioje neegzistuoja laikas ir liūdesys, o jos gyventojai ir valdovai yra R-O-B-O-T-A-I.

  Vos pasiekę Roboterą būsite pakviesti į nutrūkgalvišką roboto vedama mankštą, pažinsite neatrastą robotikos ir technologijų pasaulį, dalyvausite tikriausiose robotų lenktynėse, įveiksite galvosūkių užduotis, subūrę stiprią komandą įveiksite visas Roboteros patikėtas misijas ir saugiai grįšite į Žemę žymiai drąsesni, sumanesni ir gerokai ūgtelėję.

  Tegul ši kelionė prasideda!

  30 

  UŽSAKYMO TVARKA

  1. Susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti visas detales ir rezervuoti Jūsų šventės datą! Kontaktai: tel. +37065012728, el. paštas lina@edulandas.lt
  2. Perveskite avansinį paslaugos rezervacijos mokęstį. Paspauskite žemiau pateiktą mygtuką [Į KREPŠELĮ] ir [APMOKĖJIMAS]. Avansinis mokestis yra 30€, likusi suma už gimtadienio šventės programą sumokama po jos atlikimo. Atšaukus renginio datą dėl užsakovo kaltės avansinis mokestis nėra grąžinamas.
  3. Suveskite duomenis, adreso skiltyje nurodykite vietos adresą, kurioje vyks šventė, o papildomos informacijos laukelyje nurodykite planuojamų vaikų skaičių ir amžių.

  BENDRA INFORMACIJA

  Renginio trumė: 120 min.

  Gimtadienio programa skirta: 6–14 m. vaikams.

  Šventės kaina: iki 12 vaikų 130 Eur (už kiekvieną papildomą vaiką imamas + 10 Eur mokestis).

  Į kainą įskaičiuota:

  • Mokslininko personažas su visa šventės programa, žaidimais ir eksperimentais.
  • Vienkartinių indų komplektai vaikams.
  • Erdvė vaikams ir tėveliams (Rotušės a. 26, Kaunas).

  *Atvykstant į Jūsų namus, šventės kaina 100Eur + degalų išlaidos.

   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę