Didysis Kalėdinis nuotykis - Edulandas

Didysis Kalėdinis nuotykis

  Kūčių vakaras. Tėvai, seneliai, proseneliai, vaikai ir anūkai sėdasi prie įvairiausiais patiekalais nukrautų stalų. Namuose žiba papuoštos Kalėdinės eglutės. Visur tik ne pas Stemų šeimyną. Įvairios problemos ir nesėkmės slegiančios penkių asmenų šeimą trukdo įsivyrauti Kalėdiniai dvasiai. Matydama, kad šventės gali ir nebūti – dukra Justė, neseniai mokykloje perskaičiusi Č. Dikenso „Kalėdų giesmę“, mintyse panori, kad susipykusią šeimą, sutaikytų Praeities, Dabarties ir Ateities dvasios. Mergaitės nuostabai, įvyksta stebuklas ir norai ima pildytis….

  Kviečiame gruodžio mėnesio Didžiąsias šventes susitikti kartu su VšĮ „Edulando“ komanda interaktyviomis užduotimis persismilkusioje, pažinimo džiaugsmo kupinoje, garantuojančią gerą nuotaiką ir nuostabą kelionę į magiškąjį pasaulį žadančią kalėdinę edukaciją paremtą britų rašytojo Č. Dikenso, klasika tapusios pasakos, „Kalėdų giesmė“ motyvais.

  Kalėdinės edukacijos startuos gruodžio 1 dieną.
  Rinkdamiesi paslaugas atkreipkite dėmesį į dalyvių skaičių (kiekį).


  Kalėdų senelio paslauga yra papildoma ir neįeina į 8 eur kainą.  Paslaugos kaina 50 eur/valanda (Kalėdų senelis gali  kartu su pagalbininkais vesti edukaciją, išdalinti dovanas, pasveikinti vaikus).
  Kalėdų senelį įsigykite atskirai. Norėdami užsakyti senelį dviem ar daugiau valandoms, pirkdami paslaugą pasirinkite atitinkamą kiekį valandų. Atsiskaityti už paslaugą taip pat galima bankiniu pavedimu.


  Ši paslauga skirta grupėms, šventėms ir klasėms, pavienius asmenis kviečiame registruotis į kitas VšĮ “Edulando” paslaugas. Edukacijų data ir laikas, prieš perkant paslaugą, kiekvienu atveju derinami atskiru susitarimu: +37061023748 arba jonas@edulandas.lt

  50 

  Išvalyti
  - +
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę