Detektyvo gimtadienis ONLINE

  Jei draugai negali atvykti į Tavo gimtadienį, gimtadienis pasiruošęs atvykti pas Juos.

  Šventės jubiliato laukia užkoduota magiška skrynia, kuri slepia pagrindines nusikaltimo paslaptis, o kiekvieno šventės dalyvio laukia jaunojo detektyvo diplomai.

  Šventė vyks nuotoliniu būdu, o skrynia, prieš pat šventę, jubiliatą pasieks naudojantis kurjerio ar pašto paslaugomis.

  Šventės trukmė: ~40-60 min.

  Rekomenduojamas dalyvių skaičius: 8-10 dalyvių.

  80 

  Dar neturi idėjos kaip atšvęsti savo gimtadienį ir sukurti nepamirštamą šventę? Šalyje paskelbtas griežtas karantinas privertė tave atšaukti gimtadienį? O gal vasarą tavo draugai išvykę? Leiskis į detektyvo kelionę su savo draugais, kad ir kur bebūtum. Edulandas siūlo išbandyti modernų ir šiuolaikišką VIRTUALŲ gimtadienį ir išnarplioti Edulando viešbutį apipynusias paslaptis. Kartu su šventės dalyviais būsite pakviesti į kelis šimtmečius skaičiuojančius Edulando viešbučio požemius, kuriuose ieškosite nusikaltimo pėdsakų, spręsite logines užduotis, narpliosite galvosūkius ir ieškosite užuomenų, kurios padės atrakinti užkoduotą skrynią. Čia susidursi su savo baimėmis, peržengsi galimybių ribas, pasitelksi visus turimus pojūčius, o svarbiausia, šis gimtadienis virs nepaprastai šauniu prisiminimu ir galimybę pabūti drauge su visais, kurių pasiilgai.

  Kviesk draugus, registruok laisvą laiką šventei.

  Užsakymo ir šventės tvarka:
  1.
  Susisiekite su mumis aptarti šventės datales ir rezervuoti laiką nurodytais kontaktais: info@edulandas.lt, +370 (618) 07 455.

  2. Perveskite pilną mokestį už šventę.
  Paspauskite mygtuką „Į krepšelį“, vėliau – „Apmokėjimas“.
  3. Suveskite savo duomenis, o papildomos informacijos skiltyje nurodykite kiek ir kokio amžiaus vaikų planuoja dalyvauti šventėje.
  4. Šventės jubiliatą medinė dėžė su užduotimis ir užuomenomis pasieks nurodytu adresu, naudojantis kurjerių paslaugomis prieš pat šventę.
  5. Šventė vyks ZOOM platformoje, nuotoliniu būdu, dalyviams iš anksto atsiuntus prisijungimo nuorodas.
  0
   Jūsų krepšelis
   Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę