• Neturime

6 DIENŲ STEAM STOVYKLA SU NAKVYNE: MIŠKO DVASIŲ PASLAPTIS

Stovykloje vaikai:
  • Susipažins su miško paslaptimis: jo gyventojais ir augmenija;
  • Pasiners į mokslinius eksperimentus;
  • Išmėgins save kūrybiškumo, logikos, miklumo reikalaujančiose STEAM dirbtuvėse;
  • Leisis į orientacinius žygius, ekspedicijas ir gamtines klajones Dzūkijos nacionaliniame parke;
  • Žiniuonio titulą apgins protmūšiuose;
  • Vakarus leis prie genties laužo.

250 

Išvalyti

Kviečiame visus 8–12 m. jaunuosius tyrinėtojus išsiaiškinti Edulando MIŠKO DVASIŲ PASLAPTIS ir tapti genties žiniuoniais. Stovykloje vaikai nusikels į Dzūkijos paslaptimi apipintą vieną seniausių ir didžiausių Lietuvos kaimų – Marcinkonis, mitais apipintas jo miškų teritorijas ir paslaptingąjį Čepkelių raistą. Stovyklautojai išmėgins savo jėgas maišydami stebuklingus eleksyrus, o komandinius įgūdžius ugdys ieškodami savo genties totemo. Dėl tikro žiniuonio vardo kovos protmūšiuose ir narplios miško mįsles.

Stovykloje, pasitelkę STEAM metodiką, leisime vaikams pasijusti tikrais genties išminčiais, o popietes praleisime dalyvaudami judriuosiuose genčių žaidimuose. Kartu su genties nariais miško paslaptis atskleisime orientaciniuose žaidimuose, žygiuose ir ekspedicijose po lankytinas vietas (tyrinėsime (ne)atrastą Dzūkijos nacionalinio parko teritoriją). Vakarus leisime prie genties laužo, dalindamiesi miško dvasių istorijomis, įmindami gamtos paslaptis, o užklupus vėsesniems vakarams, atidarysime kino seansus.

Kaina:

6 dienos – 250 eur;

Iki liepos 1 dienos – 30 eur  nuolaida nuo stovyklos kainos;

Už papildomą mokestį planuojame organizuoti transportą iš Kauno į stovyklavietę (transporto kaina ir organizavimas bus patikslintas užsiregistravus į stovyklą). Kilus papildomiems klausimams kreiptis el. p.: info@edulandas.lt.

Registracija į pasirinktą stovyklą uždaroma likus 5 d. iki stovyklos pradžios.

Jei dėl COVID-19 stovyklos negalėtų būti organizuojamos, suteiksime galimybę stovyklos sumą panaudoti kitoms Edulando paslaugoms arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGryžti į parduotuvę