5 DIENŲ PUSDIENIO STOVYKLA: VASAROS MAŽYLIŲ LABORATORIJA - Edulandas

5 DIENŲ PUSDIENIO STOVYKLA: VASAROS MAŽYLIŲ LABORATORIJA

 • 3-5 m. vaikams!

Ar prisimenate pasaką apie berniuką medinuką, nuo vilko besislepiančius tris paršelius ir stebuklingą Pelenės karietą? Manote, kad burtai pasirodo tik pasakose?

O pasakų pasaulis labiausiai pakeri pačius mažiausiuosius: kurie paslapčia patys virsta burtininkais, nykštukais ar fėjomis. Atėjus vasarai turime naujienų mažyliams!

Moksliniai eksperimentai, Lego dirbtuvėlės, kūrybiniai užsiėmimai ir nuotykių kupinas laikas, ieškant paslėpto lobio vasaros viduryje patiems mažiausiems? Perskaitėte teisingai! Edulando komanda kviečia 3–5 m. vaikučius į nuotykių, atradimų, pasakų ir lobio paieškų kupiną pusdienio stovyklėlę – VASAROS MAŽYLIŲ LABORATORIJĄ!

Į šiuos, mažyliams skirtus užsiėmimus, sudėjome visą 4 metų STEAM ugdymo patirtį, kruopščiai tobulinome patyriminio STEAM ugdymo metodiką, o dabar mažųjų laukiame specialiai jiems parengta STEAM pusdienio stovyklėlės programa.


Kas vaikų laukia pusdienio stovyklėlėje?

 • Mažyliais Nusikels į Burtininko Dionizo laboratoriją, kurioje gimsta pasakos, fėjų dulkės pildo norus, auga magiški kristalai, veržiasi ugnikalniai, o paslaptingame sode plyti mažylių slibinų kiaušiniai. 
 • Slaptame veidrodyje pasirodantis burtininkas Dionizas kasdien mažuosius nukels vis į kitą pasakų karalystę, kur vaikai, padedami STEAM mokytojų, susidraugaus su pasakų personažais, lavins vaizduotę ir kūrybiškumą, tyrinės ir pažins aplinką ir jos reiškinius.
 • Mažyliai pasiners į magišką eksperimentų pasaulį: užsiėmimuose tyrinės skirtingas medžiagas, lies tekstūras, žais su spalvomis ir patys atliks eksperimentus su saugiomis ir nepavojingomis priemonėmis.
 • Užsiėmimuose vaikai taps mažaisiais atradėjais, įsitrauks į kūrybines dirbtuves, kuriuose naudodami įvairias priemones statys inžinerinius statinius, skatinsime vaikų kūrybiškumą, smulkiosios motorikos ir koncentracijos įgūdžius;
 • Su mažyliais valdysime ir statysime pirmuosius robotukus, dalyvausime žaidimų rungtyse, o susikurtas žaidimų draugas padės mažyliams kūrybiškai spręsti pirmąsias kylančias kasdienes problemas.
 • Mokysimės, žaisime ir kartu atliksime smagias matematines užduotis, susipažinsime su skaičiais, formomis, figūromis, kiekiais.
 • Žaisime judrius ir vaizduotės pasaulį lavinančius žaidimus, mokysimės atpažinti savo emocijas ir udysime komunikacijos gebėjimus.
 • Užsiėmimų veiklas nukreiptos į tarpdisciplininį STEAM ugdymą, skirtą smalsiems, tyrinėti, atrasti ir pažinti trokštantiems vaikams. Visos užsiėmimų veiklos yra nukreiptos į sensoriką ir patyrimines veiklas, kai mažyliai gali patys liesti, išbandyti, stebėti ir aiškintis, kas vyksta.

40 150 

Išvalyti
*
 
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę